Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Probala sam konačno taj Sapore. Ijuu, kakvo ništa. Nije mi loš, ali daleko mi je od odličnog. Dve klase ispod Morica. Daću još jednu šansu voćnim ukusima, kapiram da su bolji. Sad sam probala samo jedan voćni (limun-bosiljak, užas) i tri nevoćna. 

 

edit: I nisu mi dali da stavim tri ukusa u srednju porciju. Kad sam pitala je l mogu tri u srednju, samo je ljutito trznuo glavom ka natpisu na kome piše da mogu dva. 

Edited by sailorman
Link to comment

Tražila sam te na serijama. Hagendaz je meni No.2, posle Morića. Slabije ga jedem u poslednje vreme pošto nemam pristojan zamrzivač, pa onda strpam pola kg u sebe a to ne valja.

Link to comment

u maxiju sam video reklame za ben&jerrya da ih konačno probam kako valja, ali ne videh ih još.

 

Probala sam konačno taj Sapore. Ijuu, kakvo ništa. Nije mi loš, ali daleko mi je od odličnog. Dve klase ispod Morica. 

+1

Link to comment

ako volite americke sladolede a put vas nanese u greenpoint u bruklinu, potrazite the brooklyn icecream factory. sve to iz zanra hagendaz samo mnogo bolje, butter pecan kod ovih je redak mamojeb. 

Link to comment

kako izdrzavate kolicinu secera u hagendazu?

 

zasole ga, pa se potre :D

otkud ti da je sladak? ja inace jedem manje slatko, osetljiva sam na secer, a sa hagendazom od vanile (koji trosim) nemam problem. sapore mi je, na primer, uvek iza trazio vodu, hagendaz jok. 

 

@duda kako ti je nula? pogledaj sastav hagendazove vanile: slatka pavlaka, kondenzovano mleko, zumance, secer i prirodna aroma vanile. 

to je recept za sladoled. 

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...