Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

pa i best i maximo su cini mi se 180din a govance od sladoleda..tako da- stipso!

 

Stipsa koja je pojela nestleove plazme i onih vel'kih najvećih za života više nego ti onih na štapiću :P

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Stipsa koja je pojela nestleove plazme i onih vel'kih najvećih za života više nego ti onih na štapiću :P

 

to sigurno  -_-

 

nego meni uvek draze nesto jednom ali kvalitetno nego stalno a lose..takoreci.. :fantom:

Edited by ivy
Link to comment

Nije to stvar para, nervira me to kada se neko bahati sa jebenim cenama. Stvar je principa i neću da me deru. Dodaću 200 i kupiću kilu umesto 100 grama i ćao. 

 

Edit: tipa strauss je malo više od 200 dinara, a skroz je ok sladoled, itd. 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Pa ne znam, Nirvana je svakako fenomenalna, ali je meni plazma i dalje najbolja, nije baš 3 svemira razlika da bi opravdalo tu razliku u ceni/po količini. 

Link to comment

Nadjoh ga na maxi shop. 600 kinti.

 

Imaju PANNA COTTA, TARTUFO, FIOR DILATTE(cista vanila?) i PISTACCHIO

 

edit: sa yahoo answers

Video sve te u maxiju, i pistać me zove.

A ova vanila je fenomenalna, bar meni koji jedem sladoled jednom u tri godine

Link to comment

Od kako sam se navukla navikla na Moric, meni je Nirvana jedini sladoled koji ima da se kupi kod nas a da mi nije odvratan. Ne racunajuci Hagendaz.

Link to comment

Da li neko zna zašto više nema ice cream factory sladoleda kod nas, nedostaju mi pomalo, a frikom ukinuo, koliko vidim po radnjama, queen, koji je bio fenomenalan u onoj kajsija varijanti :(

Link to comment

Da li neko zna zašto više nema ice cream factory sladoleda kod nas, nedostaju mi pomalo, a frikom ukinuo, koliko vidim po radnjama, queen, koji je bio fenomenalan u onoj kajsija varijanti :(

I meni su oni imali par dobrih kombinacija po prihvatljivoj ceni.E sad koliko sam čuo oni su bili firma koja je pravljena za zavaljivanje nekome jačem igraču...
Link to comment

Proveriti Univerexport, čini mi se da ICF rade Univerove robna marka basic sladolede. Možda imaju i ICF lepe mešavine. Ove godine nikad lošija raznovrsnost proizvođača sladoleda. Frikom mi se popeo na glavu.

Link to comment

Probala sam Sapore konacno, badem i malinu i preukusan mi je, tekstura je pun pogodak. Iduci put cu probati krusku (rece devojka da je sa cimetom) i vanilu sa medom i nekakvim maskarponenecim

Link to comment

Kupio u maxiju, za mene koji ne volim sladoled baš dobar ukus vanile

apunanaz.jpg

 

+1

 

Probao sam taj, pistaće i panakotu  - svi su mi bili dobri. Panakota je možda malo preslatka. ali opet super, pistaćo deluje standardno, meni skoro uvek dobar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...