Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

verovatno najužasniji slatkiš koji upravo videh u palermu, a svi nativci ga hasaju, je sladoled u kifli (kao hot dog)

 

brate...

Videh dve devojke kako jedu spagete sa sladoledom u slasticarni u Frankfurtu.Izgleda da je to neki hit u Nemackoj posto sam posle vidjala i u menijima drugih Eis-cafea. Eew. Edited by I*m with the pilots
Link to comment

uh. meni jedno od gorih gastronomskih uspomena iz detinjstva kad se porodicna prijateljica, prevodilica nemackog, ponudila da napravi nemacki slatkis: rezanci sa pudingom od cokolade  :puke:

Link to comment

Nama jednom u poslasticarnici u Atini podvalili "spagete" od sladoleda :)

 

Nekad je u poslastičarnici Grmeč (pored restorana) u Makedonskoj bilo špageta od sladoleda, imali su taj automat koji to pravi, bilo je superiška, eh... više ne postoje ni kafana ni poslastičarnica.

Link to comment

Probah i taj cuveni Sapore, iskreno nista specijalno s obzirom na hajp koji je ovde zavladao. Ne kazem da je los, ali mozda sam ja previse i ocekivao. Cak mi Moritz mozda za nijansu i bolji. 

Link to comment

Za nijansu jer ni jedan ni drugi nisu bogzna kakav kvalitet i po tom pitanju su ipak tu negde. A moguce je i da je tvoja ocena preciznija. 

Link to comment

meni nije, al nije do kolena točenom kod balkana i rumenku

<_<

 

edit

i kalipsu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...