Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Sad ne znam koliko je istina ali jednom kada sam bio i trazio pistace kod njih devojka koja radi mi je rekla da su morali da prorede stavljanje pistaca u ponudu jer su ljudi uzimali samo to pa se drugi sladoledi nisu prodavali

 

Mene uvek iznova zapanjuje do koje su mere ljudi u Srbiji loši trgovci. Jednostavno ovde nema sklonosti za tu vrstu posla.

Link to comment

prodavačica ti rekla da su namerno pogoršali proizvod koji prodaju :unsure: ?

 

Ne pogorsali nego da ga vise rotiraju kada menjaju ukuse.

Link to comment

Da limun bosiljak im je nenormalno dobar.

 

Sad ne znam koliko je istina ali jednom kada sam bio i trazio pistace kod njih devojka koja radi mi je rekla da su morali da prorede stavljanje pistaca u ponudu jer su ljudi uzimali samo to pa se drugi sladoledi nisu prodavali

 

Zapata preko puta je digla cene svojih burgera ubrzo nakon otvaranja jer su ljudi jeli samo to "a to im nije cilj" :huh:

Link to comment

Ne pogorsali nego da ga vise rotiraju kada menjaju ukuse.

 

aha, nisam razumeo. mislio sam da su smanjili količinu pistaća u sladoledu, a ne da ga nekad povuku iz ponude.

Link to comment

I ja išao da probam moric- dinja djumbir, neki krem i višnje sa maskarponeom ništa posebno, jedino ribizla baš dobra, probalo se, teško da ću svratiti opet, skupo bre

Link to comment

zasto u saporeu svi sladoledi imaju isti ukus posle par jedenja? prasak?!

 

kafa je prihvatljiva, ima ukus bjanke iz detinjstva. ali nisam vise navucena, mogu i bez tog sladise. 

Link to comment

I Moric i Sapore su do jaja. Razlicite skole sladoledarstva, ali utoliko bolje. I bolje od svega sto je postojalo u gradu do pre dve godine, tako da uiiiiiiii.

Link to comment

zasto u saporeu svi sladoledi imaju isti ukus posle par jedenja? prasak?!

 

kafa je prihvatljiva, ima ukus bjanke iz detinjstva. ali nisam vise navucena, mogu i bez tog sladise. 

 

Pa sad sam se ohladila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...