Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

ma meni svejedno nego bih samo da probam o čemu sva ta fama i pometnja..a ionako mi je preskup..

 

ja za to nisam ni cuo. ako kosta ko casa marsa 600 dinara, necu cuti i dalje.

 

sladoled je i onako propao otkad su koske zatvorile mirjanu, a sadik sadiku crveni pvc kiosk na autobuskoj stanici. on je imao najbolji eis ex machina, i nijednom se nisam otrovao.

Link to comment

joj Beograđani seća li se neko onog kiselkastog, neobičnog sladoleda u kornetu, koji se prodavao u limenom objektu ispred hotela Moskva?

nedostaje mi :(

Edited by Грешни Василије
Link to comment

joj Beograđani seća li se neko onog kiselkastog, neobičnog sladoleda u kornetu, koji se prodavao u limenom objektu ispred hotela Moskva?

nedostaje mi :(

 

Sad si me bačio u zbunj. Klasični točeni iz automata ispred Balkana, OK, to je postojalo od šezdesetih, ali limeni objekat ispred Moskve?  

Link to comment

Balkana, da bre, lapsus. Limeni objekat ispred Balkan. Jeste bio točen, ali nije bio baš klasičan...onaj roze sladoled nigde drugde nisam probao.

 

Kada je to uopšte nestalo?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

aham,hvala

 

 

 

 

jel ljuto?misim neću ako je ljuto

Ljutkasto al sladoled savrseno gasi tu ljutinu. Jako interesantna kombinacija ukusa.

Link to comment

ti si tradicionalista.

 

[image]zemara zonglira onim fisekom kasikom i kuglom sladoleda[/image]

 

"Të vjet na që na për shkon, Radenska që na bashkon"

Link to comment

Balkana, da bre, lapsus. Limeni objekat ispred Balkan. Jeste bio točen, ali nije bio baš klasičan...onaj roze sladoled nigde drugde nisam probao.

 

Kada je to uopšte nestalo?

 

da, istina, bio je penast, da ne kazem pljuvackast. nestao je s privatizacijom balkana. 

 

beogradjani, batalite moric. sapore je za tri koplja ispred morica. 

Link to comment

opet sam zabola sapore. danas u ponudi upola manje ukusa nego juce (8), gazda kaze ladno. odma mi se dopao, covek svakog dana pravi svez sladoled. probala sam kremu maskarpone krokant, a jela sam nesto sto se zove poljubac, verovatno po onim bacima, cokoladno lesnikavo, veoma lepo. sladoled je bozanstven, kremast. gust, i nije sladak. sve sto sam jela ove nedelje, u svako doba dana, bilo je sa 20 posto popusta. verovatno zbog ladnog vremena. 

 

udji na andricev venac iz kralja milana, preko puta ulaza za bombase u zgradu predsednika srbije, kad krenes uz(vodno) fontanu, prema andricu, s andriceve leve strane, a sa tvoje desne, ne mozes da promasis. mozes i da prodjes kroz pionirski park na andricev venac :)

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...