Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

nema tu gde da promasis, pored galerije, izbace tablu nasred terazija, kad znas sta trazis, naces.

ali jeste, glupo mesto, nije nikako usput, moras da znas da zaviris. sad znas:)

Edited by cmrlj
Link to comment

imam utisak da je neko vec pisao, ali nisam uspela da nadjem. svejedno, nije steta da se ponovi. sapore, adricev venac, potpuno je ludilo, konacno stigao pravi italijanski sladoled u beograd, sve je kako valja, pohitajte. jela pistaci i maskarpone grilijaz jos nesto. jedna lopata 150, dve 250, tri 350, ima i nekih misancija privlacnih po 500. do tri sata 20% popust. dve lopate su obrok. onaj sto sluzi prica samo italijanski, ko voli da vezba, eto prilike.

jel neki od brace djogani?

Link to comment

Probala ovde hvaljen Bacio sladoled i nisam nesto odusevljena. Orah je lep ali sam jela lepsi, crna cokolada mi je nekako bas teska ispala, nije osvezavajuca (mada mozda ni ne treba da bude?), bacio cokolada (mlecna sa lesnikom) je sladja nego sto bih volela..visnja je bas samo vocni sladoled, izgleda da sam mnogo navikla na ove seoske poslasticarnice gde su i vocni sladoledi mlecni pa sa aromom, ali je to imalo pravi ukus, nije lose.

Link to comment

Ja tamo uzimam samo limun-biber i eventualno ako imaju neki od tih neobicnijih ukusa tipa morska so i karamela ali to vise zato sto volim sve da probam :)

 

A mislim da je i u Moritzu svaki vozni sladoled "samo" serbet tj bez mleka, ne da mi to smeta naravno.

Link to comment

nema tu gde da promasis, pored galerije, izbace tablu nasred terazija, kad znas sta trazis, naces.

ali jeste, glupo mesto, nije nikako usput, moras da znas da zaviris. sad znas:)

 

kojih terazija?!

 

e, cmrlj, jela sam u saporeu, lesnik. veri najs sladoled, pju kremozo, i, sto je meni vazno, nije sladak. sije morica za tri koplja. jedino je glupo to mesto, nit ko tu stanuje, nit je ikom usput. pocetni entuzijazam ajmo tamo na super sladoled trajace kratko. ne znam kakve su namere vlasnika, mozda ce raditi samo sezonski, a ako ne, ladno vreme nece im doneti nista dobro. ko sto rekoh, sladoled je strava, za moj ukus, najbolji koji sam jela u beogradu. 

u ovakvim trenucima nedostaje mi gazza, on sigurno sve zna cije je, koje je, od cega je...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...