Jump to content

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Uzeh porodicni normalan kod Moritza (vanila sa Madagaskara, becka moka i crna cokolada) al sam morao da uzmem i casicu sa egzotikom (crna cokolada-tabasko i pomorandza-djumbir) da probam.Porodicni standardno odlican al me odusevila cokolada sa tabaskom. Silno hvaljena pomorandza-djumbir mi i nije nesto.

Edited by katamaran
Link to comment

Ok je pomorandza djumbir ali limeta-nana je pun pogodak ako juris te vockaste. Meni je aronija tu bila preslatka a od ovih mlecnih se slazme za cokolada-tabasko.

Link to comment
Uhhh jaka cena...Poslato sa WC šolje by BVK
Ja mislim da je ta čašica i ovde toliko, tako nešto oko 6e u supermarketima. Imaju oni i svoje radnjice, ali ja nešto nikad nisam imala potrebu da udjem, kad već ima puno boljih na ulici, pa ne znam koliko je tu.B&J je za mrvicu jeftiniji.
Link to comment
Ok je pomorandza djumbir ali limeta-nana je pun pogodak ako juris te vockaste. Meni je aronija tu bila preslatka a od ovih mlecnih se slazme za cokolada-tabasko.
Nisam ljubitelj vockastih ali limeta-nana definitvno zvuci zanimljivo.
Link to comment
  • 5 weeks later...
Kojote mani se tih americkih komercijala, nemoj da se vratis iz Svajcarske a da nisi probao Mövenpick sladoled :)
ja sam mislio da je to neka bas losa marka sladoleda. verovatno sam ga jeo ranije ali probacu ponovo.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...