Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Jer™ jeo neko famozni sladoled u Caribicu? Na sta to lici?
Meni do jaja. Naravno bez bombonica i ostalih decjih zajebancija. Kombinacija sa visnjom, plazmom i npr. ananasom, plus naravno choko preliv, izuva. Ja ga furam kod Brace Jugovic, mada mi neko rece da na NBG ima i siri spektar priloga (nikako da proverim tu tvrdnju).
Link to comment

oko 100 dindzi. ja sam se plasio jedno vreme da udjem jer sam mislio da je skuplje i da ce me biti blam da izadjem a da ne kupim. a u stvari je ok. i jos ti unutra daju da probas nekoliko vrsta, tako da na kraju ne izadje preterano skup.edit: pisem za moric ajs, a ne caribic

Edited by Lezilebovich
Link to comment

130 je jedna lopatica, 210 dve.I ovo što kaže Lezilebović, daju ti da probaš koliko god hoćeš, ali ako je gužva meni bude glupo da tražim.

Link to comment
5 jajamrva stevije,vrh kasikice..jbga ovo je triki deo za izmeriti,reci..1 kisela pavlakaumucen slag od 1 slatke pavlakeumutiti posebno belanca,slag,spojiti,dodati crnu cokoladu,voce,sta ko voli..
i mi slično pravimo, samo bez kisele pavlake, i bez te stevije šta god to bilo :huh:i sa malo šećera u jajima, znam da ti ne jedešposebno žumanca sa malo šećera, posebno belanca sa malo šećera, posebno šlag, i onda se sve sjedini i ubaci još šta god hoćeš i u friz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...