Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

sta bi sa carte d'or? u merkatoru nema, takodje ni u maksiju, veru (na nbg-u) i rodi (na nbg-u).prosle godine ga je bilo u svim ovim prodavnicama.

Link to comment

Moji favoriti od ovi "rasirenih" su oni IceFactory, to su oni u crnim plastikama.Ono sto me brine je da je svaki od 3 koji sam kupio ove godine imao cudan oblik unutra kao da je bio otopljen pa ponovo smrznut.Ukus je bio OK ali sumnjivo mi nesto...

Link to comment
  • 1 month later...

u moricu sam jela duplu cokoladu i djanduju. dupla cokolada ima skroz vestacki ukus, a djanduja je preslatka i bzvz. tako mi i treba kad sam radoznala, pa ocu preko vanile. s madagaskara. satro.

Link to comment

ja ovih dana mutim sladoled a i uklapa mi se u dijetu5 jajamrva stevije,vrh kasikice..jbga ovo je triki deo za izmeriti,reci..1 kisela pavlakaumucen slag od 1 slatke pavlakeumutiti posebno belanca,slag,spojiti,dodati crnu cokoladu,voce,sta ko voli..

Link to comment

meni je u moricu ubedljivo najbolji sladoled, doduse najcesce uzimam vocne varijante. limeta i nana, pomorandza i djumbir i sl.

Link to comment
u moricu sam jela duplu cokoladu i djanduju. dupla cokolada ima skroz vestacki ukus, a djanduja je preslatka i bzvz.tako mi i treba kad sam radoznala, pa ocu preko vanile. s madagaskara. satro.
Uf, đanduja je odvratna. Jebeni Noger Džoger, jedini sladoled koji sam u detinjstvu izbegavala.Meni u Moritzu omiljena bila suva šljiva koje već dugo nema. Volim i banana kuki cimet.
Link to comment

A znam, zato me i ne interesuje :DMeni je karamel u meku jedan vrh, i sve sto mi u zivotu treba. I Aloma plazma, za kucnu varijantu, naravno

Link to comment
ja ovih dana mutim sladoled a i uklapa mi se u dijetu5 jajamrva stevije,vrh kasikice..jbga ovo je triki deo za izmeriti,reci..1 kisela pavlakaumucen slag od 1 slatke pavlakeumutiti posebno belanca,slag,spojiti,dodati crnu cokoladu,voce,sta ko voli..
ja to malo drugacijea slicnou svakom slucaju, domaci je najbolji
Link to comment

jogurt + maline (+ secera po ukusu) -> zamrznuti = nema boljeg a jednostavnijeg ajskrima!

Edited by everson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...