Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Zaviri u onaj zamrzivač, hehe.
hocu, thnx. nije ni cudo sto nisam provalila da ima novina, ja se samo ulogorim i uvek isto narucujem. :dry:
Link to comment
hocu, thnx. nije ni cudo sto nisam provalila da ima novina, ja se samo ulogorim i uvek isto narucujem. :dry:
Ako kažeš da naručuješ picu Verde i roze špricer (sve neke boje!), zabrinuću se da smo mi ustvari ista osoba :unsure:
Link to comment
Ako kažeš da naručuješ picu Verde i roze špricer (sve neke boje!), zabrinuću se da smo mi ustvari ista osoba :unsure:
nismo, nismo.verde da, ali roze spricer jos nikad nisam. ;)
Link to comment
  • 2 weeks later...

taman da te pitam... kako se zvala poslastičarnica u Jurišićevoj gde je bio dobar sladoled i postoji li još uvek?

Link to comment
taman da te pitam... kako se zvala poslastičarnica u Jurišićevoj gde je bio dobar sladoled i postoji li još uvek?
Kod Trovača i dalje postoji, koliko ja znam.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gde u BG moze da se nadje sladoled za dijabeticare, osim u Uscu? Tamo ima 3 ukusa i jako su dobri.Nekad je ICE FACTORY imao takodje sladoled za dijabeticare a prosle godine ga nisam nalazio u prodaji. Mislim da je i Frikom imao neke 2 varijante.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Gde u BG moze da se nadje sladoled za dijabeticare, osim u Uscu? Tamo ima 3 ukusa i jako su dobri.Nekad je ICE FACTORY imao takodje sladoled za dijabeticare a prosle godine ga nisam nalazio u prodaji. Mislim da je i Frikom imao neke 2 varijante.
ja ti savetujem da ako gledas te fabricke sladolede, obavezno dobro proucis one informacije na poledjini vezano za sastav proizvoda. vrlo cesto tzv proizvodi za dijabeticare budu nezdraviji od onih drugih. fruktoza ne da nije zamena za secer nego nemam reci da opisem kakva je to prevara - glikemijski indeks isti ako ne i gori od recimo zutog secera. ono sto zaista ima manji unos secera su razne supstance kao zamene da ne nabrajam ovde sve te hemije, aspartane, ono sranje koje ide u coca colu zero i slicno. to je sve pitanje izbora otrova kojim ces da se roknes.moj prijateljski savet kao sapatnika u ovome je da smanjis kolicinu sladoleda ali da ga se ne odrices. 2-3 porcije nedeljno omiljenog sladoleda uz vise fizicke aktivnosti te nece oterati u grob, ni na krace ni na duze staze - pod uslovom da ti je secer generalno dobro regulisan. Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...