Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Mlečna kugla u Moricu je 130. Ali ja se sećam da sam ranije uzimala dve za 210. Sad ne znam da li su podigli cene, ili sam možda uzimala mlečnu i voćnu pa je voćna znatno jeftinija, ili su kugle jeftinije kad uzimaš više.

Link to comment

Ovo ipak nisu one redovne kugle kakve su bile u našem detinjstvu. Mislim, nisu ni kugle nego lopatice, što reče duda. Meni jedna uglavnom dosta, kad sam baš alava želim dve.edit: Što ne znači da ne bih mogla pojesti 5, ali ipak to ne radim.

Edited by sailorman
Link to comment

ma sigurno nisu svi sladoledi po 130sigurna sam da je bilo 7 lopaticatm i da je koštalo 760 dinto bilo pre 2 dana, teško da je poskupelo od tadaali možda je i ova računicatroje uzelo po dve mere, znači 3 x 210 = 630 + 1x130 = 760to je taj račun, znači svi isto koštaju, ali te navlače na veću porcijuda, skužila sam da im je ta mera različita ako uzimaš 1 ili dvetj. mi koji smo uzimali po dva različita, nismo dobili 2x količinu kao kad uzimaš 1

Link to comment

Ah, znači big je 1.5 standard, to sam negde već viđao. Bolje dve male znači :)Moraću da ih overim ove godine, prošle sam pao na propagandu dve osobe u čiji ukus verujem da nema tamo šta da se traži.

Link to comment

meni u moricu najbolji kesten, pa natsevi, pa vanila. egzoticne mesavine su mi bzvz, al to je stvar mog ukusa. i jos da dodam da bih volela da je manje slatko. i vise kremasto. sve u svemu, da u grad dodje neki super zanatski italijanski sladoled, a ne da ispadne da je ovo austrijsko sranje najbolji sladza s ove strane drine:D

Link to comment

Tražio sam po bg frikomov macho caramel, i kad sam ga probao, vidim da nestašica nije zbog potražnje, već je totalni promašaj!Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment

Isto i njihov novi best sa malinom, ili šta je ono već, mnjah. Onaj mali keksić i sladoled prošaran čokoladom pak odlični, ali skupi naspram količine.

Link to comment
Čak i na Brodiću sad imaju Moritz Ice.
:o(ustvari, dobro je sto nisam videla. koliko-toliko ipak uspevam da se kontolisem i odolim, za sada)
Link to comment
:o(ustvari, dobro je sto nisam videla. koliko-toliko ipak uspevam da se kontolisem i odolim, za sada)
Zaviri u onaj zamrzivač, hehe. Imali su samo crnu čokoladu prošli put, ali CČ iovako rulz.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...