Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

ja sam pre dva dana jeo krem brule tako da ce ga biti bar do kraja ove sezone.
Pa ja dobio info od prodavca koji ga više nema i komercijalista mu rekao ovo...
Link to comment

Kod mene u kiosku nije ga bilo jedno vreme, od sinoć je opet tu. Inače stvarno je super taj Krem Brule, naročito ono gore na vrhu. Taj sladoled im je jedini dobar od svih koji su se pojavili ove godine.Inače u poslednje vreme redovno ljuštim sladoled "Sendvič" - nije ni Frikom, ni Nestle, nego neki Cremat (tu su i oni Mars, Snickers i Bounty)

Link to comment

moritz eis rulz!!jbt, kako su dobri sladoledi, bolesno dobri.cvekla, hibiskus i bela čokolada od mlečnih. izvikina baklava mi tanušna nešto.od voćnih breskva, malina, dinja.

Link to comment
Jel valjaju šta ovi Takovo "eurokrem" sladoledi?
ne znam za takovo, probao milku sa rendanom čokoladomonakočokolada kao čokolada
Link to comment

U Aman supermarketima (preuzeli su SOS markete) ima ovaj sladoled mozart.jpgi to sa ukusima kajsije, Mocart kugle ili višnje.širi izborUzela sam Mocart kugle, u pakovanju su dve kugle prečnika cca 8 cm, 280 dinara. Na prvi ukus dobar, vredi probati.

Link to comment

Moram da vidim da li su otvorili taj SOS kod nas ili je ostao zatvoren. Deluju primamljivo svi ukusi, šljiva, vino...mmm, neka i to nabave.BTW, komšija dobio isporuku krem brulea i lenija ali ne i malage, probao konačno krem, pih, ono gore nije karamela nego lešnik, a sladoled sam po sebi nije zanimljiv.Čupavac je bolji.

Link to comment
Čujem da su "ukinuli" krem brule, leni, cmok i malagu... nešto su opet mnogo pametno smislili...
Taj krem brule je neopevano preslatko đubre od sladoleda. Nikada mi nijedan drugi sladoled nije izazvao gađenje.A ovo za leni, cmok i malagu - neverica.
Link to comment
A ovo za leni, cmok i malagu - neverica.
Bemliga, Lenija u Požeškoj ima u trotoarskim sandučarima koliko hoćeš, mora da je neka igra gluvih telefona.
Link to comment

kad je uopste bila malaga u frikoma :) bas sam otvorio ovaj topic, da vidim da l neko kaze nesto za mozarta, neobicno mi deluje pa bi pazario, a vidim neka akcija u veru ovih dana, nesto malo preko 200 kinti ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako kupite sladoled od straćatele i u to dodate malo džema od kajsija, dobije se ukus vrlo sličan pokojnom Tigeru. Baš sam srećna što sam to otkrila.

Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...