Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Kakva smaračina od presedanja na berlinskom Tegelu. Kao neka autobuska stanica, jedva imas gde da sednes. Dan vreo, a klima radi onako ili nikako.

Link to comment

Pa ako sam dobro skontao, da bi verifikovao plaćanje sa tom Intesinom karticom, moraš da se isprsiš 1000 kinti za čitač...

moraš. ode se u filijalu i uzme se nepersonalizovani čitač koji generiše kod.

potpuna glupost ali su autori tog sistema uspeli da masu firmi ubede da ga implementira iako realno ne donosi gotovo nikakvu dodatnu bezbednost.

 

interfejs izgleda kao da je pravljen 1997. i otprilike je toliko pouzdan.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

E, ljudi... Kakve su sanse da se u avion unese ona kasika za absint? Moram kao u Pragu da kupim set - mala flasa i kasicica, a one boga mi umeju da budu spicaste i daggerlike

Link to comment

E, ljudi... Kakve su sanse da se u avion unese ona kasika za absint? Moram kao u Pragu da kupim set - mala flasa i kasicica, a one boga mi umeju da budu spicaste i daggerlike

Praktično nikakve. Ako imaš kofer da ga čekiraš, stavi to u kofer, pa u bagažnik. U hand baggage, mislim da ne može da prodje.

Link to comment

Jbm li ga, ovo je neki sempl. Valjda bi bio ispod 100ml. Delili juce Strongbou na poslu. Konzerva mala, 150ml. Fina velicina.

 

Ali nebitno sad, ovo za kasiku mi je dovoljno. Taman da imam izgovor da ne donosim :D

Link to comment

Jbm li ga, ovo je neki sempl. Valjda bi bio ispod 100ml. Delili juce Strongbou na poslu. Konzerva mala, 150ml. Fina velicina.

Prevelika za rucni prtljag.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Aman, znam koliki je limit :D

Konzerva je bila 150ml. Popio je. Dimenzije bile solidne. Sempl flasice su ugl manje. Pretpostavljam da im je i zapremina onda <100ml

Link to comment

Ako moze pomoc za italijanske aerodrome:

 

1) Frankfurt - Milano LIN - Palermo; sve Alitalia, 1h15min u razmaku, da ili ne? Ima letova i sa pauzom od 3h, 6h, sve ista cena.

 

2) Rim FCO - 2h izmedju letova na Terminalu 1 dovoljno ili ne?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...