Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Da li si pogledala i na trakama drugih letova? Meni je pre nekoliko godina prtljag na Fraportu bio u traci beckog leta, spazih ga slucajno dok sam isla do toaleta

Link to comment

i nestanak struje (redje) i potvrda kofera (cesce) su mi se desavale i na drugim aerodromima, verovatno su u tvom slucaju te dve stvari povezane, tako da ne bih dramio.

oko bozica i nove godine je neverovatno stresno i za putnike i za radnike po aerodromima, najbolje je ne ici nigde :fantom:

Edited by Parsons
Link to comment

+1

 

+1

 

meni se mnogo puta desavalo da mi ne dodje kofer, da posle par dana ne mogu da ga lociraju, pa moram da opisujem sta imam u koferu. jednom mi je dosao posle 5 dana, ali nikad mi niko nije rekao: uzeo ti je neko kofer. 

Link to comment

Hehe, ja tu držim neki rekord verovatno: 2 kofera, od kojih je u jednom bio vredan uređaj su mi vraćeni, bez ikakvih nedostataka posle 3 meseca. Umetnici zaslužni za to su iz Aeroflota.

Edited by Alec
Link to comment

Razmisljam da idem u Madrid tokom proleca i gledam kombinacije letova, i jedna od opcija je preko Ciriha, s tim sto ima 50min na aerodromu izmedju letova, a imala bih prtljag. Da li je to malo vremena? Bila sam vec na tom aerodromu i rekla bih da je izvodljivo ali tad nisam letela dalje odmah.

 

Najniza cena je preko Alitalije sa velikom pauzom u Rimu sto nije toliki problem koliko mi se ne svidja sto stize u Madrid u ~ponoc, bice problem doci do grada nekim redovnim prevozom (recimo poslednji voz je nesto pre ponoci).

 

Sa ovim LCCovima mi je iskreno tesko da se izborim, nesto mi skyscanner bojkotuje u ukljucivanju istih u kombinacije. Ili da cekam jos malo da AS/Etihad uvede direktnu liniju :lol:

Link to comment

Razmisljam da idem u Madrid tokom proleca i gledam kombinacije letova, i jedna od opcija je preko Ciriha, s tim sto ima 50min na aerodromu izmedju letova, a imala bih prtljag. Da li je to malo vremena? Bila sam vec na tom aerodromu i rekla bih da je izvodljivo ali tad nisam letela dalje odmah.

 

Ja sam leteo za/iz Beograda preko Ciriha sa pauzom od 40 minuta i bilo je definitivno izvodljivo. Razlika je sto bi ti tamo usla u Sengen, pa to moze da zahteva malo vise vremena.

Link to comment

Standardni MCT za ZRH je 40 minuta.

STANDARD.D/D...D/I...I/D...I/I.
ONLINE    .40   .40   .40   .40
OFFLINE   .40   .40   .40   .40

Beograd se ne pominje, ali za neke iz Madrida je cak i manje - 35 min.

LX-LX II   .35 FLT 2021 - FLT 1838 MAD - ATH 
LX-LX II   .35 FLT 2021 - FLT  754 MAD - LUX
Link to comment

Moš da biraš Budimpešta, Bukurešt, Temišvar Wizz airom za oko 120€ povratna, AS neće biti ispod 500 (možda iz ZG bude jeftinije za naše prijatelje)

Edited by El Guapo
Link to comment

 

Standardni MCT za ZRH je 40 minuta.

STANDARD.D/D...D/I...I/D...I/I.
ONLINE    .40   .40   .40   .40
OFFLINE   .40   .40   .40   .40
Beograd se ne pominje, ali za neke iz Madrida je cak i manje - 35 min.
LX-LX II   .35 FLT 2021 - FLT 1838 MAD - ATH 
LX-LX II   .35 FLT 2021 - FLT  754 MAD - LUX

Gde gledas ovo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...