Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ja kada sam gledao prepar godina polo bio 11k.

Volan, 4 točka i akcija podizači prednjih prozora. Plastika u klasi dacie.

Garancija 2 godine. Mrš bre.

Kurac u rangu Dačije plastika... Dačina je bolja... :mad:
Link to comment

Ja kada sam gledao prepar godina polo bio 11k.

Volan, 4 točka i akcija podizači prednjih prozora. Plastika u klasi dacie.

Garancija 2 godine. Mrš bre.

pa to. ne mož da se prođe sa manje od 13-14k€ za solidnom/dobrom opremom

 

e

sad gledao onaj twingo. meni to /o\

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pusti lepotu, kako ide auto? Koliko trosi ? kako se ponasa pri vecim brzinama...? Koliko gs cesto peres , s obzirom da crni automobili obozavaju prasinu?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

posto sam vozio Stila 1.9 jtd dizela, kad sam presao na astru u najmanju ruku mi je bilo neobicno. trebalo je malo vremana za navici se al sad mi je skroz ok.. 

5u na stilu gotovo da nisam koristio, a sad idem kroz naseljeno mesto 5om  :wacko:

deluje mi i da je malo lakse auto od stila pa pri voznji mozda ne leze bas kao stilkan. dosta kritika :D

isao sam do hrvaca ovo leto sa njom i stvarno je uzivanje. novo auto, autocesta, da nije granice tacno bi za 3 sata iz Srema stigao na more  :s_d:

ne mogu da ti kazem egzaktno, u brosuri pise od 6-8, pa tako nesto i jeste..

i perem ga cesto, ali ne dovoljno cesto. :)

Link to comment

skupo ko đavo

 

 

Ja kada sam gledao prepar godina polo bio 11k.

Volan, 4 točka i akcija podizači prednjih prozora. Plastika u klasi dacie.

Garancija 2 godine. Mrš bre.

O, jebo ih pas bezobrazni.

 

A Skoda? Nebi li to trebalo biti povoljnije?

Link to comment

vrv jeste, ali skoda je stvarno miljama iza poloa. potpuno je nadrealno kako su uspeli auto na istoj platformi da oskrnave. 

za coveka malo vecih dimenzija skoda je potpuna propast, cudo je koliko u njoj manje mesta ima nego u polou. jedino sto mi se kod skode svidelo je motor, stvarno ide ko zmajcek.

puno sam rentao u poslednje vreme, i vozio sam i fabiju i korsu automatik i klija i poloa, sve poslednje generacije.

polo je daleko najkvalitetniji, za klasu ispred korse, kojom sam takodje bio prilicno zadovoljan, onda prazna mesta, pa klijo. 

skoda je, sto se unutrasnjosti tice, na nivou dacije, mozda i gora, a mnogo neudobnija. 

 

ako se coveku svidela korsa, mislim da treba da ide u tom pravcu.

Link to comment

Kia je jeftina,sa dobrom opremom je 13.390 po katalogu,ali potrošnja tog 1.4 je 8l benzina po gradu i to po fabriic dakle moze to jos gore da ide.A 1.0 iz nekog razloga u osnovnom paketu košta 15.890 i to sa popustom za keš.A dizeli opet skupi najslabija oprema 14.190.

Link to comment

vrv jeste, ali skoda je stvarno miljama iza poloa. potpuno je nadrealno kako su uspeli auto na istoj platformi da oskrnave. 

za coveka malo vecih dimenzija skoda je potpuna propast, cudo je koliko u njoj manje mesta ima nego u polou. jedino sto mi se kod skode svidelo je motor, stvarno ide ko zmajcek.

puno sam rentao u poslednje vreme, i vozio sam i fabiju i korsu automatik i klija i poloa, sve poslednje generacije.

polo je daleko najkvalitetniji, za klasu ispred korse, kojom sam takodje bio prilicno zadovoljan, onda prazna mesta, pa klijo. 

skoda je, sto se unutrasnjosti tice, na nivou dacije, mozda i gora, a mnogo neudobnija. 

 

ako se coveku svidela korsa, mislim da treba da ide u tom pravcu.

Mislim da si nešto prezupčio ili pomešao generacije. U fabiu 2 i 3 za vozača staje 2m sasvim udobno, gepek veći, plastika kod osnovnih modela ista... Gadna.

Ono što sam ja primetio da je na strani poloa je nivo buke. Škoda je bučnija.

Ali opet razlika u ceni 30%

Link to comment

jaris ide ko zmaj. to bi bila dobra kupovina, al ne znam dal ima grejače šoferke :(

prošle godine mi je zatrebala dva puta, i oba puta su sprejevi + klima odradili posao

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...