Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Jebeno neverujem :isuse:ajde bar bod izvukose, ali stvarno je umece voditi 23:18 na 9 min do kraja, i uspeti ne postici jedan jedini gol do kraja

Edited by KennyDalglish
Link to comment

Francuska se dobro namucila protiv Ceske, ali ko i juce cehinje su pale na samom kraju. Sve ekipe na prvenstvu jako osciliraju, tako da je sve otvoreno, cini mi se da ovde svako moze da dobije svakog. Nadam se da ce ipak norvezanke sad dobiti svedjanke, pa da sami odlucujemo o svojoj sudbini. Dansku sam gledao samo juce i najbolja igracica im je levo krilo, a bas smo na toj strani mi najtanji u obrani, Milosevic lako ispada, a Krpez je prica za sebe, tako glupo zaradjuje iskljucenja, podseca me na Kojica iz najboljih dana.Kad vec pominjem utakmicu Nor-Swe, nastavlja se sou sa kravljim zvonima :lolol: Norveska grupa navijaca, prijatelji rukometa, vec godinama koristi ovaj rekvizit, ali na ovom prvenstvu su im zabranili da unose zvona u dvoranu u prve dve utakmice. Onda se obezbedjenje smilovalo prema ovim "huliganima" ciji je prosek godina 60 i kusur, pa su im za trecu utakmicu dozvolili da unesu 10 zvona. Ali, ne lezi vraze, kad su dosli u dvoranu, na ulazu im dopustaju samo 5. Ispostailo se da je pre njih u arenu uslo nekoliko norvezana koji su takodjer imali 5 zvona sa sobom :lolol: Pa onda pregovori i ipak im na poluvremenu dopuste da unesu jos 5 komada. Danas je kvota jos uvek 10, ali dostavili su pismeni zahtev da im se dopusti da unesu vise zvona na sledece utakmice, pa se nadaju da ce im to biti odobreno.I kad sam vec kod navijaca, u cemu je fora sa ovako ocajnom posetom, jesu li cene ulaznica paprene ili ... znam da zenski rukomet nije popularan, ali sramota je da je ovako malo ljudi na nasim utakmicama. Bukvalno samo rodbina i prijatelji !!!

Link to comment

stvarno tuga kakva slaba poseta. ruzno vreme, mos si misliti, pa sta rade ljudi po kucama?podrska publike bi sigurno dosta potpomogla nasim curamanadam se veceras jednoj 'do kraja' igri bez velikih oscilacija, al realno bice tesko

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...