Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Cini mi se da je na jednoj utakmici Zelje iz Nisa i Lovcena presecena kontra gostiju za pobedu tako sto je neki car bacio stolicu ispred igraca Lovcena dok je ovaj sam trcao prema goluMada ovo je uzas

Link to comment
Cini mi se da je na jednoj utakmici Zelje iz Nisa i Lovcena presecena kontra gostiju za pobedu tako sto je neki car bacio stolicu ispred igraca Lovcena dok je ovaj sam trcao prema goluMada ovo je uzas
Ako se dobro secam, a bio sam na utakmici, presecena je kontra Crvene Zvezde. Sa Lovcenom smo imali bolju saradnju. :dry:Sto se naseg selektora tice... :isuse: Edited by Nesh
Link to comment
Ako se dobro secam, a bio sam na utakmici, presecena je kontra Crvene Zvezde. Sa Lovcenom smo imali bolju saradnju. :dry:Sto se naseg selektora tice... :isuse:
U pravu si... ne znam sto mi je Lovcen u glavi.
Link to comment

CG ladno 2 pobjede, zar su i dalje tako dobre, nisu li 2-3 najbolje zavrsile karijeru? Ima li sanse [i CG i Srbija] za medalje?

Link to comment

Cehinje vodile protiv Norveske od 5 do 55 min, ali se usrale na kraju. U 54 min dobijaju igraca vise, sedmerac, koji fulaju, onda u sledeca dva napada sa igracem vise prave korake i faul u napadu, i norvezanke na rutinu zavrsavaju posao. Norveska prolazi sa sva 4 boda, a nase i cehinje izmedju sebe odlucuju ko ce preneti 2 boda u naredni krug.

Link to comment

Ponovo kilavo igramo, -3 na poluvremenu protiv amaterki iz ceske, neverovatno koliko gresaka, pogotovo u poslednjih 10 min, ne zna se koja od nasih kud udara.Valjda ce se popraviti u drugomInace lep gest Linn J. Sulland danas, poklonila je svoj dres nasem selektoru :lolol:

Link to comment

Drugo poluvreme odlicna brana, uz sjajne Tomasevic i Lekic, videcemo mogu li sta u drugom krugu, valjda ce i Damnjanovic doci sebi do tad.Sasa dobio sta je zeleo :naughty:r2lqi0.png«Dear Mr. Crazy Man. Here is the shirt you wanted so badly. Hugs from acting queen. Linn J. Sulland.»

Edited by KennyDalglish
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...