Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

jebote ne mogu ni da zamislim kako mu je. u 37oj se spremas za olimpijadu sa reprezentacijom, zivis i radis u Spaniji i onda ti jave da ti je dete koje si devet godina cuvao poginulo. Bukvalno sam se stresao kada sam procitao vest.

Link to comment
jebote ne mogu ni da zamislim kako mu je. u 37oj se spremas za olimpijadu sa reprezentacijom, zivis i radis u Spaniji i onda ti jave da ti je dete koje si devet godina cuvao poginulo. Bukvalno sam se stresao kada sam procitao vest.
Da kojim slucajem ima 36 godina, zivi negde drugde i ne ucestvuje na Olimpijadi sigurno bi mu ovo daleko lakse palo...

:isuse:

Link to comment

Igramo prvo sa Španijom, pa Hrvatska, Danska, Koreja, Mađarska. DAkle verovatno u poslednjem kolu igramo za prolaz, tako da sam zadovoljan rasporedom.

Link to comment
  • 1 month later...

Stop Sabacizaciji rukometa!!!

Vuković precrtao dvojicu BeograđanaSelektor muške rukometne reprezentacije Srbije Veselin Vuković izbrisao je Rastka Stojkovića i Strahinju Milića sa spiska putnika za Olimpijske igre u Londonu. Posle Petra Nenadića još dva momka rođena u Beogradu su dobila „šut kartu“ tako da se sa pravom potvrđuje čaršijska priča da selektor Vuković nema lepo mišljenje o momcima rođenim na „beogradskom asfaltu“.Priču da Vuković ne simpatiše Beograđane nije krio ni sam selektor u razgovoru sa prijateljima, pa čak i igračima, tako da su se očekivanja reprezentativaca potvrdila kao tačna. Zbog velikog drugarstva među „olimpijcima“ teško je očekivati da će otpisani Petar Nenadić, Rastko Stojković i Strahinja Milić izaći u medije sa pričom oko Vukovićeve „selekcije beogradskih mangupa“ ali u slučaju neuspeha na OI može se očekivati da se otvori Pandorina kutija.Posle Vukovićeve „podele pasoša za London“ najveću sportsku smotru će videti dva Beograđanina: Ivan Stanković i Nikola Manojlović. Na spisku se nalaze golmani: Darko Stanić i Dragan Marjanac, krila: Ivan Nikčević, Dobrivoje Marković i Rajko Prodanović, bekovi: Momir Ilić, Žarko Šešum, Nenad Vučković, Momir Rnić, Nikola Manojlović, Dalibor Čutura, Marko Vujin i Ivan Stanković, pivotmeni: Alem Toskić i Bojan Beljanski. Srbija će poslednju proveru pred početak olimpijskog turnira imati 26. jula protiv selekcije domaćina, a prvi meč igra sa Španijom tri dana kasnije.
:lol::isuse::lol::isuse::lol::isuse:
Link to comment
  • 1 month later...
http://www.b92.net/sport/rukomet/vesti.php?yyyy=2012&mm=08&dd=29&nav_id=638535
Konfuzija oko RK Crvena zvezdaRukometna Superliga Srbije startuje 15. septembra, ali je neizvesno da li će Crvena zvezda moći da počne takmičenje.Klub iz Ljutice Bogdana postoji pod tri imena RK, ORK i MRK i svi imaju različite PIB-ove (poreski indetifikacioni broj), matične brojeve.Najveći problem je što su u adresaru privrednih registara nedavno zavedeni kao MRK. a ugovori igrača su na RK. MRK nije registrovan u Osnovnom registracionom centru Beograd već samo RK."Šokirao sam se kad sam pre nekoliko dana saznao da je šifra MRK dodeljena Crvenoj zvezdi, a taj klub nije član RS Beograda. Račun RK Crvena zvezda je blokiran 1997. zbog dugovanja, a 2003. kad je došlo do preomene rukovodstva taj problem nije rešen već je osnovan ORK kao neka vrsta baj pasa kako bi mogli da se vode poslovi. U RS Beograda je zaveden jedino RK Crvena zvezda. Predstavnici MRK mogu da dođu sa 15 igrača, pet radnika i sve ono što treba da se registruje, ali pitanje je onda u kom rangu da se takmiče", rekao je za "Sportski žurnal" Svetozar Stanković, generalni sekretar RS Beograda.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Počela opet SEHA, sad ima i sređen sajt, seha-liga.com, fale team rosters though... Ekipe iz Srbije su se povukle, crnogorska druga ekipa takođe, Slovenci i Mađari se nisu priključili, ali jeste beloruski vicešampion. Meh.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Karabatić upleten u veliki skandalPrema prvim informacijama, u pitanju je ilegalno klađenje tokom maja meseca, kada je Monpelje već osigurao titulu šampiona Francuske.U centru pažnje skandala je gostovanje Renu, kada je koeficijent na pobedu domačina bio 45, a taj klub je slavio sa 31:28.Iako tada niko nije posumnjao u rezultat, u utorak je otkriveno da su supruge i devojke osmorice igrača i još nekoliko ljudi zaposlenih u Monpeljeu u tri kladionice u raznim delovima Francuske uplatili ukupno oko 5.000 evra na poraz šampiona Francuske, što im je donelo zaradu od 200.000 evra.Pored Karabatića, u skandal su upletena dvojica igrača koji su sa Francuskom osvojili zlato na Olimpijskim igrama u Londonu, a mediji spekulišu da su u pitanju Vilijam Akambraj i Samjuel Onrubija
Link to comment

Jel' gledao ko start Partizana u LS?Gostovali Medvedima (reprezentacija Rusije) i sasvim se se lepo pokazali. Mozda se to moze pripisati i nesto opustenijoj partiji Rusa u pojedinim delovima meca, ali par igraca je odigralo sjajnu utakmicu, pre svega Maksa, Mitrovic i levo krilo Ilic - sjajan i u igri u polju i u kontrama, malecni lik i pakleno brz. Domacinu se otaljavanje umalo obilo o glavu na 15 min do kraja kada je Partizan sa 5 sa poluvremena spustio na 1 i imao 2 igraca vise. Naravno, po starom srpskom obicaju slede 2 vezane greske i kompletiranjem tima menjaju se uloge na terenu. Laganih 7 razlike na kraju.Jedan od jacih utisaka mi je bio i to da se na svakih par minuta prekidala igra, a razlog je bio neko od igraca Partizana koji lezi na terenu. Ok, u pitanju su Rusi (oduvek rukometase "regrutovali" prvo po konstituciji), ali je bas upadala u oci duel igra, gde su ih bukvalno pojeli. U pozicionom napadu, gde lopta kruzi i ide brzo jos se i moglo nesto uraditi, ali cim dodje do duela, neko je bio na patosu. Jos jedan podatak koliko zaostajemo za savremenim rukometom.Steta sto je Partizanu pala pakleno teska grupa, verovatno ce biti mucenje gledati ostatak takmicenja. Neka im je sa srecom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...