Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Vode, a? Da znas da sam i ja pomislio na Arpada, kada sam cuo da Spanci moraju da pobede Poljake. Izgleda da smo dobili tri zelje... Blokada clanstva Kosova u EHF, plasman na OI, _________!

Link to comment

samo se kod nas postavlja pitanje da li ce neka ekipa da pusti drugu kad joj ne treba pobjeda. zar nije dovoljno to sto igraju za nacionalni ili bilo koji drugi tim u bilo cemu da das sve od sebe da pobijedis? uvijek se sjetim kako su se ljudi cudili zasto se australijanci toliko trude kad su vec ispali sa sp u fudbalu.i poslije se zalimo na toleta, penaltizam, zvezdanaesterac, a to je zapravo ustaljeni nacin razmisljanja.

Edited by Timmi
Link to comment
samo se kod nas postavlja pitanje da li ce neka ekipa da pusti drugu kad joj ne treba pobjeda. zar nije dovoljno to sto igraju za nacionalni ili bilo koji drugi tim u bilo cemu da das sve od sebe da pobijedis? uvijek se sjetim kako su se ljudi cudili zasto se australijanci toliko trude kad su vec ispali sa sp u fudbalu.i poslije se zalimo na toleta, penaltizam, zvezdanaesterac, a to je zapravo ustaljeni nacin razmisljanja.
potpis.
Link to comment

Ustaljen nacin razmisljanja za kalklulantske pickice, poput srpskih vaterpolista i njima slicnih. Spanci su najveca sportska nacija na svetu, prvaci evrope i sveta u fudbalu i kosarci, sampioni u odbojci, rukometu, vaterpolu, tenisu Ljudi igraju lopte onako kako treba da sa igra :heart::):heart:

Link to comment
Spanci su najveca sportska nacija na svetu, prvaci evrope i sveta u fudbalu i kosarci, sampioni u odbojci, rukometu, vaterpolu, tenisu Ljudi igraju lopte onako kako treba da sa igra :heart::):heart:
Ајде ајде, нећемо сад претјеривати. Знају Шпанци и другачије. Памти ли ко 1982. и Сјеверну Ирску? Маните ме прича о коректним Шпанцима.За ово им стварно хвала. И баш ми је драго због рукометаша. Пуно среће у Лондону!
Link to comment
Ајде ајде, нећемо сад претјеривати. Знају Шпанци и другачије. Памти ли ко 1982. и Сјеверну Ирску? Маните ме прича о коректним Шпанцима.За ово им стварно хвала. И баш ми је драго због рукометаша. Пуно среће у Лондону!
ja ne pamtim posto nisam bio rodjen ali mi je pradeda pricao da nas je spanski sudija zestoko pokrao na olimpijadi 1936. u nemackoj.
Link to comment
cekaj, da li je moguce da postoji neko u tom zlom svetu ko ne radi srbiji o glavi? sokiran sam.
Тумачиш како хоћеш да испаднеш духовит. Лоше си протумачио и ниси духовит.
ja ne pamtim posto nisam bio rodjen ali mi je pradeda pricao da nas je spanski sudija zestoko pokrao na olimpijadi 1936. u nemackoj.
Франковац. angry.gif
Link to comment

Sesiri za Olimpijke igre:Prvi šešir: Francuska i ŠpanijaDrugi šešir: Švedska i HrvatskaTreci šešir: Srbija i MađarskaCetvrti šešir: Island i Velika BritanijaPeti šešir: Danska i ArgenitnaSesti šešir: Južna Koreja i Tunis. dansak 5 sesir? wtffra, hrv, isl i danska sa nama u grupi i nek pocne festival :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...