Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gledao M'plastiku-Zagreb u stvari otishao zbog Ivano Balica, video majstora i skocio do Isakovicevog kafica na Ligu Shampiona. Za svaku pohvalu feeeenomenalan aplauz majstor Balicu koji je dobio na predstavljanju igraca :Hail: .06122011660.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 2 months later...

Napokon da neko postavi finala Metaloplastike na YT.Revans finala 1986. protiv Vibzezea - http://www.youtube.com/watch?v=Jxu-B1-pNeQMrkonja, Portner, Isakovic, Vujovic,... :Hail: Padali su golovi i sa tri igraca na parketu. Kontra na

je za :Hail: :Hail: :Hail: Bio sam bas mali kad se ovo igralo. Sa finala sam zapamtio samo dva detalja. Kad je zavrsena utakmica, istrcao sam na terasu. Odnekud iz komsiluka se cuo pojacan televizor a mene su ubedili da se to komentator (Knezevic i Nikitovic) toliko jako dere da se to iz Hale cuje cak u centru. Ja sam jos i poverovao u to :lol: .Drugog detalja kog se secam je kada je Mirko Basic dok je primao pehar polomio ga je na dva dela :D Drugo finale koje se moze naci na YT-u je prva utakmica finala 1985. protiv Atletiko Madrida -
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...