Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Partizan usao u LS. Pobedili Porto 33-26.Koliko sam video igrace u grupi sa:1. Montpellier Agglomeration2. AG Kobenhavn 3. THW Kiel 4. Reale Ademar Leon 5. Pick Szeged Ako je SD Partizan pametno dace im neku lovu za pojacanja ili ce pucati po 20 razlike.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
Partizan usao u LS. Pobedili Porto 33-26.Koliko sam video igrace u grupi sa:1. Montpellier Agglomeration2. AG Kobenhavn 3. THW Kiel 4. Reale Ademar Leon 5. Pick Szeged Ako je SD Partizan pametno dace im neku lovu za pojacanja ili ce pucati po 20 razlike.
ako im daju neku lovu za pojačanja pucaće po 15 razlike.Ademar Leon treći u Španiji.Dancima stiže i Olafur Stefansson. Kasper Hvidt im brani.sastav Kiela je da se *s*r*š.Monpelje možda na papiru nešto "nepoznatija" imena, ali je to tim koji je prošle sezone igrao 1/4 Lige Šampiona.Segedin je najslabiji protivnik, ali koliko znam oni nisu tumbali sastav već par sezona. redovno igraju LŠ već godinama u nazad, i uglavnom prolaze prvu fazu.užasna grupa. video sam čitav žreb i mislim da je možda samo B grupa jače od ove.i to jer im stiže pobednik wild card baraža.sad videh, poljski Kielce je ladno uspeo da izbaci Rhein-Neckar Löwen, prošlogodišnjeg učesnika final4.jesu se bolesno pojačali, ali ovo je ipak senzacija. oni idu u B grupu.
Link to comment

Ima li išta od regionalne lige? :unsure: Čini se da će SEHA-liga na kraju biti mrtvorođenče.Inače, nedavno je objavljena informacija da se Iztok Puc bori za život obzirom da se rak pluća proširio na jetru. Mlad čovjek, ima 44 godine. :( Bio mi je jedan od dražih igrača u hrvatskoj reprezentaciji 1996. u Atlanti.

Link to comment

Čitam sad one intervjue na Balkan Handballu i mogu samo da kažem da su svi zajedno totalno nesposobni, te da je ovaj sport u Srbiji i zemljama koje se tako osećaju očigledno nešto žestoko zgrešio u prethodnom životu.Marketinška Agencija DIGITEL (apparently ovi vrsni sportski djelatelji :mellow:) nije uspela da pronađe generalnog sponzora (errrm, ovo je Balkan, rešite to burazerski/politički ili nemojte nikako, čuj agencija, omg, ko uopšte piše ove splačine?), učestvovaće u projektu od samog starta (dakle, na osnovu trenutnih performansi, mora biti da imaju time machine, te će se vratiti 9 meseci unazad? :huh:), ali će konkretni potezi (pa dakako, eto, sve dobija 1 smisao, do sada su vukli samo virtuelne... :isuse:), nadamo se (no shit?! :lol:), biti vidljivi od januara meseca naredne godine (kada se navodni učesnici lige svi redom zaduže po par desetina hiljada soma za logistiku i bogzna koliko za plate ove šake jada novih igrača -_-, dolazi sponzor koji će sve to pokriti, a zauzvrat dobiti retroaktivno reklamiranje u svim halama i televizijskim prenosima i na sajtu i... jedno atraktivno ništa - yeah, right :ph34r:).Prva motivacija pravljenja ove lige bila je da zarade malo više i igraju jače utakmice. Para nema, a Slovenci i Mađari neće ni da igraju. Komotno mogu sve da otkažu.

Link to comment
"Crvena zvezda je načelno potpisala saglasnost za učešće u SEHA ligi, ali ne želi da se priključi takmičenju dok ne reši finansijsku konstrukciju. U Zvezdi pregovaraju s firmom iz Zagreba, koja odlično posluje na srpskom tržištu."Званична страница РКЦЗ на фб .
Ako bude Nexe grupa (nisu bas iz Zagreba ali ko zna), moracu da navijam za vas. Jao kako cu ove moje da zafrkavam ako se to desi :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ovde očigledno niko ne prati, al ajd čisto da pribeležimo:Partizan izgubio na "domaćem" terenu u prvom kolu Lige Šampiona od danskog AG København sa 25:31."domaći" teren jer su zbog odbojke, ako sam dobro shvatio, morali da igraju u Vršcu.nisam gledao, ali po izveštaju Džambo Milić odličan na golu bez obzira na poraz.posebno mi je žao propuštenog meča jer su Partizan sahranila dva fenomenalna igrača, koje se nadam da ću videti na Euru za par meseci:l4982551.jpg3636571875_617f0090c6.jpgMikkel Hansen (DEN) & Valur Sigurdsson (ICL)

Edited by Svarog
Link to comment

Pa kod nas se lado igra evropsko prvenstvo za par meseci :isuse: Postali smo zemlja sportova preko mreze, a ovaj koji smo ucili druge da igraju toliko nikog ne zanima da niko ni ne prica o tom prvenstvu, a kamoli da je upravo mozda i najbolji levi bek na svetu gostovao sa svojim klubom u evrotakmicenju.

Link to comment
Pa kod nas se lado igra evropsko prvenstvo za par meseci :isuse: Postali smo zemlja sportova preko mreze, a ovaj koji smo ucili druge da igraju toliko nikog ne zanima da niko ni ne prica o tom prvenstvu, a kamoli da je upravo mozda i najbolji levi bek na svetu gostovao sa svojim klubom u evrotakmicenju.
Danci kupili više karata za EP od Srbakoliko god opravdanja bilo na našoj strani (finansijska nemoć, nesposobnost dugoročnog planiranja, pad interesovanja za rukomet...) opet je ovo nekako tužno.
Link to comment

Da ne ostane nezabelezeno. U SEHA ligi Metaloplastika je dobila evroligasa Bosnu sa 25:22. To je druga pobeda u ligi. U drugom kolu je pao Izvidjac a jedini poraz je pretrpljen na gostovanju Metalurgu Lina Cervara.Metaloplastika dobro igra i u prvenstvu. Neporazena je posle tri kola.Mile Isakovic je obecao dobre rezultate u narednim sezonama - pa da vidimo i to. Napred Metaloplastika Zorka Keramika!!! :0.6:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...