Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Danci su carevi!kakva krila! kakvo trčanje cele ekipe u kontru! Landin koji je gurnuo Hvidta u zaborav, a mislio sam da će im to biti najveći problem! brze i zanimljive akcije! jedva čekam finale!naj impresije:1. prva kontra na utakmici, Christiansen trčeći unazad prodaje lažnjak u sredinu. rutinska realizacija.2. u sred akcije srednjak baca Lindbergu na krilo, ovaj iz prve Sondegardu, valjda, koji utrčava na beku.3. Sondegard kroz noge Šterbiku, iz nemoguće situacije, lopta po zemlji.i još nešto:navijao sam protiv Šterbika. jbt, skroz razumem čoveka al sam se sve vreme osećao kao da me je prodao. valjda zato što sam ga prvi put gledao čitavu utakmicu u dresu Španije. inače mi je španska reprezentacija posebno antipatična sa tim stalnim naturalizovanjem (Dušebajev, Šćepkin, Rutenka, Šterbik...)

Link to comment

Realno dve najbolje ekipe u finaluFrancuzi bez vecih problema, B.Zil fenomenalan, 7 od 7 i jos nekoliko sedmeraca na njemu, uz standardno dobrog Omejera. U ovom drugom mecu golman je presudio, ovaj mali Landin je branio na nivou Kaspera Vita, 22 obrane :Hail: Hansen u 2 pol. odlican, izuzetno uporan igrac, krenuo je ocajno sa 3 izgubljene lopte, dva puta ga je hladio Vilbek u prvom. Francuska jest favorit, ali ne bi se slozio da je bas za klasu bolja, pogotovo sto danci bukvalno igraju na domacem terenu. Nadam se da ce biti gusta utakmica i da ce dobiti francuzi.

Link to comment
http://www.handball2011.com/news/all-star-team-world-championship-announcedidealni tim prvenstva:Left wing: Harvard Tvedten (Norway)Right wing: Vedran Zrnic (Croatia)Pivot: Bertrand Gille (France)Left back: Mikkel Hansen (Denmark)Centre back: Dalibor Doder (Sweden)Right back: Alexander Petersson (Iceland)Goalkeeper: Thierry Omeyer (France)Most valuable player: Nikola Karabatic (France)nije mi janso kako Karabatić kao MVP nema mesto u idealnoj postavi :D
Link to comment
nije mi janso kako Karabatić kao MVP nema mesto u idealnoj postavi :D
a meni nikad nije bilo jasno da se bira najbolji igrac prvenstva pre odigranog finala. i to nije samo u rukometu.
Link to comment
Sta rade Sterbik i Sjostrand :Hail:
neki stream, nadam se? ovde niko ne prenosi...+ Landin iz Danske... je l' Omejer stvarno toliko dobro branio da je zaslužio mesto u naj timu (nisam se baš nagledao Francuza)? Edited by Svarog
Link to comment

prvih 15min prenosa finalne utakmice protiče u Kovinjalovom i Vukovićevom (stručni konsultant) jadikovanju nad suđenjem na ovom prvenstvu, kao i razjašnjavanjem nekih rukomentih pravila (vraćanje lopte golmanu i sl.), a bogami i nad tome kako nam je samo Balić/Karabatić (20min) falio za najveći domet... tu i tamo se nešto kaže i o igri na terenu. :isuse:

Link to comment

Abalo im je zato zabio 3 komada u zadnjih par minuta... ali niko ne masi sa krila, neverovatno.29:29, tri i po minuta do kraja. Ajmo braco Danci Hail.gifDo kurca, 2 minuta iskljucenje i +1 za Francuze.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...