Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Potpuno je fascinantno da svi mediji tvrde da smo izgubili sve šanse za plasman na Olimpijadu. Na linku IHF lepo stoji da Evropsko prvenstvo 2012. daje jednog direktnog učesnika OI (prvak Evrope) i još dva mesta na kvalifikacionim turnirima.http://www.ihf.info//MediaCenter/News/NewsDetails/tabid/130/Default.aspx?ID=586

Link to comment
Jaka muda. Sta je sve Lino osvojio sa tim istim Balicem...
Lino je osvojio sa mladjim i boljim Balicem. Protiv Svedske je Ivano odigrao tuzno, a histerisao je ceo mec na sve oko sebe. Da ne bese njegove zamene Duvnjaka, izgubili bi preko 10 razlike.
Link to comment
tajm-auti su izgledali tipa Lino 30 sekundi urla: "Moramo se sad odbraniti a potom zabiti!
:D Ovo sam i ja cuo sopstvenim usima. Definitivno je istina negde na sredini, da postoje veliki igraci cije bubice treba trpeti malo vise od nekih igraca koji ne mogu toliko povuci na terenu, ali ako se pretera sa povladjivanjem onda ekipa od u k. Oni koji nadju pravu meru su velemajstori trenerskog posla i to je vece umece od postavljanja ove zone ili onog napada.
Link to comment
Lino je osvojio sa mladjim i boljim Balicem. Protiv Svedske je Ivano odigrao tuzno, a histerisao je ceo mec na sve oko sebe. Da ne bese njegove zamene Duvnjaka, izgubili bi preko 10 razlike.
Slazem se da se ponekad bahato ponasa, ali je suvise zaduzio hrvatski rukomet da bi ga prozivali i napusavali po medijima. A i 2009. nije bila davno...OD Svedjana bi, 90% izgubili kako god. Domacini, maltene, moraju da se nadju u polufinalu. Uz malo gurke, poslo im je za rukom.
Link to comment

U ovoj, dosta slabijoj, strani žreba nema tima koji više od Švedske zaslužuje polufinale (Dansku ne računam).Mi, Hrvati, Poljaci... razočaranje do razočarenja, nijedna od ekipa nije pokazala neku igru kojom bi se borila za medalje.

Link to comment
Potpuno je fascinantno da svi mediji tvrde da smo izgubili sve šanse za plasman na Olimpijadu. Na linku IHF lepo stoji da Evropsko prvenstvo 2012. daje jednog direktnog učesnika OI (prvak Evrope) i još dva mesta na kvalifikacionim turnirima.http://www.ihf.info//MediaCenter/News/NewsDetails/tabid/130/Default.aspx?ID=586
E al`najace je sto ce jos i svetski prvak biti iz Evrope sto znaci da se Evropi oslobadja jos jedno mesto tj. plasman u polufinale na EP u Srbiji ce voditi ili na kvalifikacioni turnir ili direktno. Mislim nasi novinari su katastrofa.
Link to comment

S obzirom da će na tom kval. turniru za OI biti šest ekipa sa ovog SP, a koje su redom iz Evrope, otvaraju se mogućnosti za učešće na tom turniru za prve dvije (ili tri) ekipe po plasmanu na EP iza tih ekipa koje su obezbijedile učešće putem plasmana na SP

Link to comment
Da li se takve stvari dogadjaju i u reprezentacijama van Balkanskog poluostrva? Gotovo sam siguran da ne!
Kad su rezultati losi, onda puno lakse prljave stvari izbijaju na svetlost dana. Kod nasih vecerasnjih protivnika norvezane je takodjer veselo ;) pivot Frank Løke je izbacen iz reprezentacije. Zvanicno kombinacija povrede i krsenja internih pravila u ekipi, a nezvanicno, alkohol i izjava da mrzi jebene dance. Hedin je rekao da je Løke zavrsio reprezentativnu karijeru, dok je on selektor. A Løke bas voli reprezentativna okupljanja :D 2007 kupovina piva, 2008 on i Myrhol prenocali u zatvoru u Parizu u toku kvalifikacija za OI, 2009 unistavanje hotelskog inventara u toku EP. A mi veceras imamo sansu da se iskupimo za sve, ako dobijemo ekipu za koju igra Rambo :D kao da smo osvojili prvenstvo.
Link to comment
Nisi mogao da kompletiras post bez neke totalne budalastine.
Sigurno si gledao utakmicu, Hrvati su se, mnogo vise od nas zalili na sudjenje,pa chak i Danci a posle poraza od Argentine nastala je nevidjena panika - naravno i protiv Poljaka su lagano pogurani.Uostalom, videcemo ih protiv Francuza a i dogodine na oba takmicenja. Ako uzmu dve medalje, povalcim sve sto sam rekao i vodim te na neku klopu posle neke tekme u Kombiniru. Fer?
Link to comment
Sigurno si gledao utakmicu, Hrvati su se, mnogo vise od nas zalili na sudjenje,pa chak i Danci a posle poraza od Argentine nastala je nevidjena panika - naravno i protiv Poljaka su lagano pogurani.Uostalom, videcemo ih protiv Francuza a i dogodine na oba takmicenja. Ako uzmu dve medalje, povalcim sve sto sam rekao i vodim te na neku klopu posle neke tekme u Kombiniru. Fer?
Gledao sam celu utakmicu. Hrvati su oduceni od rukometa, vise nego mi protiv Svedjana. U poslednjih 10 minuta su najmanje 5 imali igraca vise i to ovima nije smetalo da ih i tad pune. Razlika u klasi, reklo bi se. Ovi daju preteske golove sa krila, Vukovic i Buntic promasuju gol sa 8 metara iz skok suta bez bloka. To sve u zadnjih nekoliko minuta. Kakve kurceve sudije. Evo, sigurno je i svarog gledao, moze da potvrdi. Mnogo bolji tim je pobedio u tom mecu. A ti veruj "Hrvatska je pokradena" naslovima po stampi, kao da to nekad nije bilo tako.
Link to comment
S obzirom da će na tom kval. turniru za OI biti šest ekipa sa ovog SP, a koje su redom iz Evrope, otvaraju se mogućnosti za učešće na tom turniru za prve dvije (ili tri) ekipe po plasmanu na EP iza tih ekipa koje su obezbijedile učešće putem plasmana na SP
Na OI će sa EP-a ići izravno prvak Europe (ili doprvak ako ista ekipa osvoji i SP). U kvalifikacije će ići još dvije ekipe i to ne računajući one koje su se već kvalificirale putem SP-a. A pošto je sigurno da će se među top7 sa SP-a naći i budući europski prvak, sa SP-a u kvalifikacije ide i 8. sastav. To znači da je teoretski moguće da sa EP-a u kvalifikacije idu 9. i 10. sastav, naravno ako ispred njih bude istih osam sastava kao i na top8 SP-a.Btw, Hrvatska je najvjerojatnije osigurala plasman na najlakši kval. turnir na kojem će igrati samo dvije eur. ekipe. http://en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2012_Summer_Olympics Edited by zagy
Link to comment

Naša reprezentacija ne samo da odavno nije osvajala medalje, nego nije bila ni redovan učesnik velikih takmičenja. Plasman u drugu fazu, nerešeno sa Hrvatskom, propuštena šansa sa Poljskom, pa i pobedica nad Argentinom - ja zadovoljan.

Edited by Quizmaster
Link to comment
Gledao sam celu utakmicu. Hrvati su oduceni od rukometa, vise nego mi protiv Svedjana. U poslednjih 10 minuta su najmanje 5 imali igraca vise i to ovima nije smetalo da ih i tad pune. Razlika u klasi, reklo bi se. Ovi daju preteske golove sa krila, Vukovic i Buntic promasuju gol sa 8 metara iz skok suta bez bloka. To sve u zadnjih nekoliko minuta. Kakve kurceve sudije. Evo, sigurno je i svarog gledao, moze da potvrdi. Mnogo bolji tim je pobedio u tom mecu. A ti veruj "Hrvatska je pokradena" naslovima po stampi, kao da to nekad nije bilo tako.
Ne verujem ja naslovima u stampi vec Balicu :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...