Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Kakav crni Džomba!? Bleda kopija Nikše Kaleba.Za Euro2012 ja bih voleo da nastupimo u sastavu:- Arpad Šterbik (GK)- Žikica Milosavljević (DK)- Marko Vujin (DB)- Dalibor Doder (CB)- Ljubomir Vranješ (LB)- Andrej Golić (LK)- Robert Arrhenius (PT) (kad već ne može Vori, ovaj je uigran sa Doderom, efikasan i doprinosi vizuelnom aspektu ekipe)u odbrani Dominiković, Ćurković, Đukanović, Đurković i Ričardson.j*b* godine, istrošenost... izdominirali bi!inače, kakva galerija, samo malo skrolovati nadole:http://www.google.com/images?q=Davor+Dominiković

Edited by Svarog
Link to comment

ko je jednom gledao tog čoveka shvata zašto je visina nebitna. a i zar nije on igrao LB, Levgren RB a centralnog Anderson (onaj ćelavi)? ili čak Levreg na srednjeg a Stafan Olson na desnog. bar tih par godina, kraj 90ih i početkom 2000ih. il me sećanje izdalo već?

Edited by Svarog
Link to comment

da, evo sad bacih pogled na Google images - Lovgren je dešnjak, nema šanse da je igrao DB kako sam ja mislio. al i dalje mislim da je pre on igrao srednjeg nego Vranješ. svejedno, prestrašna kombinacija. :Hail:

Link to comment

Levgren je igrao srednjeg beka, on nam je dao onaj gol u zadnjoj sekundi kada su nas pobedili pre 10ak godina, prvo poluvreme je jedno od najlepsih igara svedjana koja sam gledao, a i uopste. Mi smo se vratili u drugom ali nam je Levgren dao gol u zadnjem napadu. Vranjes je igrao levog beka a olson desnog.

Link to comment
Davno bese, meni se cini da je Vranjes igrao srednjeg, a Levgren levog beka.
Ja sam prilicno siguran da je Levgren bio levi bek. Uostalom, sa te pozicije nam je i dao onaj gol u poslednjoj sekundi polufinala Svetskog prvenstva.
Link to comment
Ja sam prilicno siguran da je Levgren bio levi bek. Uostalom, sa te pozicije nam je i dao onaj gol u poslednjoj sekundi polufinala Svetskog prvenstva.
Pa bas zato mi se i cini, secam se tog gola kao da je juce bilo.
Link to comment

Totalno ste promasili, Vranjes je bio golman sa svojih 166... Svedjani su imali jednostavnu formulu, Vranes je organizovao igru, Levgren se nije mesao u to.

Edited by Goranz
Link to comment
Niko ne komentariše ispadanje Hrvata iz daljeg takmičenja?Švedska ih je raznela. Sjöstrand ponovo magičan na golu.Hrvate sam, pored naših, najviše ispratio na ovom prvenstvu zahvaljujući neskremblovanju HRTa.Vukli su se, realno, nisu ostavljali utisak dominantne ekipe kao prethodnih godina.Da li je to pokazatelj nedostatka trenerskog kvaliteta u Goluže? Verovatno je teško proceniti na osnovu samo ovog prvenstva gde mu najbitnije šrafove igraju ipak isluženi i istrošeni igrači.U napadu je bilo uglavnom Balić-Vori, a ostatak slabo uz možda izuzetak Zrnića. Obzirom na ono što se priča o Domagoju on nije ništa pokazao (ajd i kao olakšavajuća okolnost čuo sam da je došao na prvenstvo povređen).Odbranu sam verovao da će podići kako bude turnir odmicao, al to se nije desilo.Ipak i pored svega, ta ekipa ima suviše kvaliteta da ne uđe u 7 onih za OI kvalifikacije.Ne znam samo šta će se desiti ako u tome ipak omanu? Odlaze ovi stariji, resetovaće igrački kadar? Ostaje Goluža? S kojim timom i ambicijama bi onda došli na Euro ovde? Ako ima onih upoznatih sa atmosferom hrvatske javnosti i stanjem u njihovom rukometu bilo bi zanimljivo da to prenesu ovde.
za mene potpuno ocekivano... lino je tu bio mnogo bitan faktor, iako su ga javnost i novinari konstantno napadali i terali sa klupe... i ako tome dodamo jos penzionisanog™ peru, kvalitet™ kod hrvata su sveo na dva slova, balica i vorija... lac je uvek bio choker, i tu ne bi duzio... doduse fali im i cupic na krilu, al ipak nije realno bilo ocekivati da sarlatan™ goluza sa vidno istrosenim™ balicem napravi nesto vise... istina™, dosta su podmladili repku, al sto neko rece, kad im se balic penzionise izgledace ko australci™
Link to comment
Ja sam prilicno siguran da je Levgren bio levi bek. Uostalom, sa te pozicije nam je i dao onaj gol u poslednjoj sekundi polufinala Svetskog prvenstva.
Jeste bio levi. A vidim da vam je promakao posteni Vislander...Olson je igrao desnog, po potrebi i srednjeg beka. Ljubo Vranjes srednjeg.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...