Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Vise nema smisla postavljati pitanje "Da li je ovo moguce?"... sut sa centra na osam sekundi do kraja, tezak faul u situaciji kada je protivnik vec dao gol, Bojinovic... to smo mi.

Link to comment

Jebiga, numemo. Vujin Ilicu, Ilic Vujinu, dok neko ne sutne. Jebes ti to. Dobrivoju Markovicu svaka cast, dao dva uzasno teska gola. Vukovicu se zahvaliti. Mnogo ne zna.

Link to comment

samo da izdrzimo jos 5-6 ciklusa dok se Bojinovic ne oprosti. Onda ce nam biti lakse.inace jedino je Vujin dorastao ovakvom takmicenju. Ilic i Sesum su picke, Rnic je mlad, ostali su zalutali u rukomet. Mesare u odbrani da ne komentarisem. Igramo najsporiji, najdosadniji rukomet, bez akcija bez kontri iako se barem meni cini da individualno tu postoji neki potencijal.

Edited by tsva
Link to comment
Vukovicu se zahvaliti. Mnogo ne zna.
plus zilion
samo da izdrzimo jos 5-6 ciklusa dok se Bojinovic ne oprosti. Onda ce nam biti lakse.
do tada ce se oprostiti i ova jedina 2-3 igraca sto nesto vrede i znaju...
Link to comment
Glupan je samo u tom periodu i branio...
Pa to.. video sam da u prvom nije. Moja baba, prababa, strina, tetka, ujna bi odbranila bar nesto od tih suteva.Onaj gol Markovica :Hail:
Link to comment
samo da izdrzimo jos 5-6 ciklusa dok se Bojinovic ne oprosti. Onda ce nam biti lakse.
Ajde ne lupaj. Bojinovic nije neki igrac, ali je on hibrid Balica i Olafura Stefansona za sve ostale nase "srednje bekove". Jedini koji ume da prodje do sesterca, jedini koji ume da zabode izmedju dva u odbrani i napravi visak i jedini sa kakvim takvim pregledom igre. Kada budemo napravili igraca koji ista od toga ume, nama ce biti lakse.
Link to comment
zaboravio si da dodas - najbolji odbrambeni igrac protivnika
Veze ti nemas sa zivotom. Covek je prvi put u drugom poluvremenu usao u igru kad je napravio to sranje. Uhvatio si se njega ko pijan plota, a ovo mu je drugi mec koji igra na prvenstvu. Ali mora neko da se opljune i proglasi za ultimativnog krivca za neuspeh. I tu se tvoje razumevanje sporta zavrsava.
Samo sam hteo da pitam gde mu je prethodnih 5 tekmi bio Dobrivoje Markovic? Decko je objasnio.
Igrao je Dobrivoje, ali slab je bio, tj Nikcevic je bio mnogo bolji. Danas je Dobrivoje bio sasvim OK. oguceda smo bili nepravedni prema nasim krilima, bekovi su ti koji ne umeju da ih ukljuce u napad. Ona akcija koju su Poljaci izvodili svaki put sa igracem vise za krilo je misaona imenica za nase bekove. I kad dobiju loptu, ne ostavi im se dobar ugao az sut.
Link to comment
Samo sam hteo da pitam gde mu je prethodnih 5 tekmi bio Dobrivoje Markovic? Decko je objasnio.
šta će mučenik kad igra na mestu zacementiranog Nikčevića. al ruku na srce, nije ni Nikečević imao lošu realizaciju/partije obzirom na broj dobijenih lopti i odigranih kontri.užas jedan da smo domaćini u trenutku kad nemamo ni trenera ni tim ni dovoljno vrhunskih pojedinaca... jedino ako nas domaćinsko suđenje pogura do polufinala :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...