Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Da, zaista oni ulaze u meceve sa takvom dilemom... juce Curkovic udara igraca u predelu vrata, dobija iskljucenje, Vukovic pizdi i mlatara rukama u "Dokle vise da ti govorim, debilu" modu, Curkovic se vraca u igru i za 90 sekundi pravi isti takav prekrsaj za trece iskljucenje. Tu je u pitanju cista bahatost zasnovana na rezonu "Nece valjda svaki put da me iskljuce za nasrtaj".
Da li želiš da kažeš da to što imamo retarde u ekipi znači da nas sudije sa vremena na vreme ne zakinu u ponekoj utakmici?
Link to comment
Da li želiš da kažeš da to što imamo retarde u ekipi znači da nas sudije sa vremena na vreme ne zakinu u ponekoj utakmici?
Mozda nas i zakinu u ponekoj utakmici ali na ovom prvenstvu to definitivno nije bio slucaj, cak smo imali i povoljne sudijske odluke u trenucima kada smo pokusavali da oborimo strahotni Alzir. Nemamo apsolutno nikakvu igru niti su nasi igraci fizicki spremni za vise od 40-45 minuta visokog ritma. Otprilike nastupas kao portparol Vukovicevog "Brine me da ce nas sudije pokrasti" stava, dok ga nije toliko brinulo sto u postavi ima Toskica i Curkovica.
Link to comment
Mozda nas i zakinu u ponekoj utakmici ali na ovom prvenstvu to definitivno nije bio slucaj, cak smo imali i povoljne sudijske odluke u trenucima kada smo pokusavali da oborimo strahotni Alzir. Nemamo apsolutno nikakvu igru niti su nasi igraci fizicki spremni za vise od 40-45 minuta visokog ritma. Otprilike nastupas kao portparol Vukovicevog "Brine me da ce nas sudije pokrasti" stava, dok ga nije toliko brinulo sto u postavi ima Toskica i Curkovica.
Care, već sam se na prethodnim stranama ogradio da nisam detaljno pratio prvenstvo i ostavljam prostora da u nečemu grešim. Protiv Šveđana mi je delovalo da kada god smo prišli na malo razliku, nema sile da tu razliku ne daj bože prelomimo na našu stranu, ili uđemo u egal i to ne zbog realno loše igre, već i zbog "više sile". Bottom line, i da nemam u postavi Toskića i Ćurkovića, i da smo 30% jači nego što smo, nemam dileme da bi nas sudije u tom slučaju još više potkačinjale™, pogotovu protiv domaćina. Jednostavno, nemamo nikakav autoritet u tom sportu, a verovati da su odluke sudija uvek i samo u njihovom slobodonom uverenju bez pritisaka sa strane poprilično je naivno.
Link to comment

pa dal je moguce da svaki napad sa igracem vise zavrsavamo nabijanjem igraca kroz sredinu :isuse:edit: smesni smo ko crtic... rezultat imamo jedino iz razloga sto su nas potcenili, al venta ce to da isamara na poluvremenu i ondak se mozemo slikati :fantom:

Edited by jigsaw
Link to comment

Kada bi utakmice trajale 30 minuta, mi bi bili veoma ozbiljna ekipa.Naša taktika je krajnje jednostavna, daj Vujinu i čekaj šta će da bude. Kada bi on mogao da postigne 25 golova po utakmici bilo bi super.Poljaci opšte sa nama trenutno.

Link to comment

Imas igraca vise,njihovu gresku u napadu,priliku za munjevit kontranapad koji ce rezultirati golom u roku od tri sekunde..Ali ne,cekaj da prvo golman opipa i da se svi lagano odvuku do njihovog gola..pa cemo mi malo da masiramo,kroz bekove,sto da zurimo. Jebem ti ljude..vracam se gledanju NFL-a

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...