Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Malo njihove srece..podosta nase gluposti..i tako protivnik dobija mec..Ovo ide kroz istoriju ekipa u svim sportovima na ovim prostorima. Retki su uspeli da se iscupaju i izdignu od tog lkalnog mentaliteta i karaktera koji je ovde zvanican.

Link to comment

Brate ne mogu da verujem da ovako padnemo u poslednjih 10 min. I nije mi jasno zasto mu ne igra Ilic kad je danas odigrao sjajno. Ali ovako da gubimo utakmice strasno. Jel nisu spremni ili sta je u pitanju?

Link to comment

Ako vec ne koristimo krila i igramo napad sa tri beka i povremeno pivotom,sto neko ne isproba neku ludost sa 5 bekova plus pivot..neka dvometrasi prave blkove i neka lopte zuje sa metara..mozda zapocnemo revoluciju u ovom sportu.Elem Curkovic..ima neku bistrinu u pogledu.

Link to comment

Rukomet je smesan sport. Nije da ga ne volim zato sto smo mi losi nego stvarno ako negde zavisis od sudija to je ovde. Toliko je situacija koje su ostavljene sudijama na slobodnu procenu da je to strasno.

Link to comment

Debakl je poceo ulaskom Rnica... do tada smo imali poneku akciju, njegov angazman nas je totalno presekao. Momak je carinio loptu u svakom napadu a da maltene nije ni pokusavao da sutne.

Link to comment
Ako vec ne koristimo krila i igramo napad sa tri beka i povremeno pivotom,sto neko ne isproba neku ludost sa 5 bekova plus pivot..neka dvometrasi prave blkove i neka lopte zuje sa metara..mozda zapocnemo revoluciju u ovom sportu.Elem Curkovic..ima neku bistrinu u pogledu.
Upravo sam mislio o tome. Kad ti vec tri igraca ionako statiraju, bolje ih zameniti nekima koji ce nesto tu da rade.EDIT Povlacim rec, malo sam se preracuno. Edited by mobio
Link to comment
Najvise se pribojavam poslednjih 10 minuta meca
A bilo je jos gore nego sam se bojao da ce biti angry.gif Tacno 10 minuta pre kraja, 20:21, mi vec dugo silujemo napad, igramo nervozno, cak je i jebeni Butulija rekao da je vreme za timeout! Ali ne, VV samo gleda kao tele u sarena vrata. Samo minut i po kasnije bilo je 20:23 i aukurac. Da ne komentarisem uopste uvodjenje Rnica 15 minuta pre kraja meca (po prvi put!!!)
Link to comment

kurometSvake godine isto, nijedan poraz ne moze da me iznenadi i zacudi. Otkad znam za sebe igramo istu ruznu i bezidejnu igru, sve na silu i improvizaciju i kao ocekujemo neke rezultate. How yes no.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...