Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Danci su neverovatno fokusirani na samu utakmicu, ja odavno nisam video tako koncentrisanu ekipu ni u kom sportu. Prime gol i odmah trče ka centru da izvedu loptu i krenu u napad, ni sekund ne potroše na raspravu šta se desilo, da li je neko zeznuo u odbrani ili ne, ili na nerviranje. Juče su Hrvatima barem dva puta dali gol bukvalno 5 sekundi nakon što su ga primili, napadači im stignu na hrvatskih 9 metara pre hrvatske odbrane.
Hrvati inače forsiraju taj stil "specijalista za odbranu" (Gojun, Vuković), par puta su im Danci bukvalno iskoristili "igrača više" dok su se ovi mijenjali, plus što u napadu Hrvati imaju mrcinu (koju koriste i u odbrani) Kopljara koji je dva deset, valja se njemu vratiti u odbranu. Nekad im je to odrađivao onaj ćelavi Dominiković, taj je tukao i svoje i tuđe.Mada, meni se odmah vrate slike one dvojice crnogorskih saplemenika Đurkovića i Đukanovića, kakav je to par kasapinaTM bio
Link to comment

Pejanovic napustio reprezentaciju zbog kako novinari pisu porodicnih problema.Pojedini ljudi koji su upuceniji kazu zbog toga sto je shvatio da je u losoj formi i sam je trazio da brani uz Stanica Marjanac

Link to comment

je l gledao iko utakmice drugih grupa?gledajući samo rezultate:A - 1.FRA,2.ŠPA,3.NEM. španija i francuska nerešeno, egipat bi verovatno u bilo kojoj drugoj grupi prošao.B - 1.ISL,2.MAĐ,3.NOR. mađari dobili norvešku. meni je to iznenađenje.D - 1.ŠVE,2.POL,3.ARG. svi nose po dva boda. autsajder argentina dobila švede i nerešeno sa korejom koja je ispala.

Link to comment

Francuzi u utakmici sa Spancima sve vreme vodili, potpuno kontrolisali utakmicu i onda sebi dozvilili da od 28-24 stignu do neresenog za manje od deset minuta. Relativno neshvatljivo za njih, ali i dalje deluju jaki kao zemlja. Argentinci igraju bas lep rukomet i bice veoma zanimljivo kako cemo se snaci protiv njih, dve smo potpuno razlicite ekipe.

Link to comment

Stojkovica ce jedared da zvekne slog ako vazda bude morao ovako da trci u odbranu posle datog gola..Inace,simpaticno deluju nasi,cekam da sudije pocnu sa izedevanjem goMana..

Link to comment

Njihov golman ludo peca sve..Inace,ovo je kao da igras protiv svog odraza u ogledalu//ni oni ne igraju na krila,siluju sa bekovima..bice vraski tesko,moze da se dobije ako sudije zadrze ovaj kriterijum

Link to comment

Za sada, sudije su prilicno OK, sem ovog poslednjeg sedmerca (mozda, ne videh dobro jer nisu ponovili snimak). Krila u stealth modu, standardno, a jos standardnije Ilic ide na qratz sa svojim probijanjima/sutevima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...