Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

kako stoji situacija tamo sa mestima u grupi? znam da svi prenose po 2 ali ko je tu prvi,drugi,treći. mi prvu igramo prekosutra sa prvim iz te grupe,pa sa drugim,pa dan pauze,pa sa trećim.
Danska prva - 4 bodaArgentina - 2 boda Poljska - 2 boda Hrvatska - 1 bodSrbija - 1 bodOvakav je raspored sigurno zbog gol razlike ali me mrzi sad tacno da ti pisem. Izracunao sam... Znaci igramo protiv Argentine. EDIT.Ne znam u stvari da li je protiv Argentine ili Svedske. Komunjalo rece da igramo protiv prvog iz grupe D, sto je trenutno Svedska ali kad se oduzmu bodovi koji se ne prenose onda je prva Argentina. Edited by mobio
Link to comment
sramotna igra, bez obzira na to što utakmica nema takmičarski značaj.
potpis.kad kažem da ne treba da kalkulišemo ne mislim na ovu lošu igru sad protiv rumuna,čak i to da zaboravimo,mi protiv danske i hrvatske nismo pokazali da smo kvalitet za polufinale. maximum za tih prvih 7 i oi. to je jednostavno realno stanje,svaka čast i tih 7 bi bio veliki uspeh. takodje,ni taj raspored nam ne ide na ruku jer prvu igramo sa šveđanima,znači dodajte publiku,sudije itd prilično sam skeptičan. a videli smo kako naši igraju kad im utakmice ne znače tako da se bojim da nas šveđani ne razbiju i da onda ostanemo bez motiva za dalje protiv poljaka i argentinaca,dve ekipe sa kojima bi realno mogli da se nosimo. uz to,šveđani i danci igraju poslednje kolo,ima da nameste kako im volja.
Link to comment

Nisam pratio prvenstvo, osim po vestima, ali ovo drugo poluvreme je toliko katastrofalno odigrano da ne znam kojom silom smo Hrvatima bod uzeli. Toliko smo bezidejni i neorganizovani u napadu da to boli, morao sam da prebacim, nisam mogao da gledam.

Link to comment
kad kažem da ne treba da kalkulišemo ne mislim na ovu lošu igru sad protiv rumuna,čak i to da zaboravimo,mi protiv danske i hrvatske nismo pokazali da smo kvalitet za polufinale. maximum za tih prvih 7 i oi.
Prvih 7 ne idu na OI, nego u kvalifikacije za OI. Ako to ispustimo, jedina šansa nam je da osvojimo EP sledeće godine. :isuse:
Link to comment
Prvih 7 ne idu na OI, nego u kvalifikacije za OI. Ako to ispustimo, jedina šansa nam je da osvojimo EP sledeće godine. :isuse:
Postoji šansa, solidna, da će i osmo mjesto voditi na te kvalifikacije. Jer ako neko ko bude od 2. do 7. mjesta osvoji Evropsko prvenstvo, to jedno mjesto se seli na sledeću ekipu na po plasmanu na SP. Isto važi i za ostale eventualne osvajače kontinentalnih prvenstava (koje je doduše teško zamisliti u među 7 na SP).Elem, onda se na tim turnirima formiraju tri grupe po 4 ekipe. Ekipe koje su bile 2., 3. i 4. na SP su domaćini tih kvalifikacija. Ostale tri ekipe sa SP se raspoređuju po grupama.Ostalih šest mjesta se dijeli ovako - 4 (najbolja po renkingu) kontinenta dobijaju po jedno mjesto, a 2 preostala mjesta dva najbolja kontinenta. Pretpostavljam da se ta mjesta zarađuju po plasmanu na kontinentalnom prvenstvu, što, uz realnu pretpostavku da će 8 evropskih ekipa (prvak na SP i sledećih 6 ekipa, kao i prvak EP) već obezbijediti ili učešće na OI ili na tim kvalifikacijama preko SP, dati šansu i nekom ko bi bio 5 ili čak 9 ili 10 na EP (koje se igra kod nas) da ubode mjesto na tim kvalifikacijama.Loša stvar je što će na tim kvalifikacijama po svoj prilici biti 8 evropskih ekipa, krajnje zajebanih (svi što valjaju sem svjetskog i evropskog prvaka).Iz svake grupe idu po 2 ekipe na OI.
Link to comment

Jebite se handbaleristručni štabu ti ne serisvi imate strašnu cenua serete po terenuRade vas k'o volovedaju vama golovejoj joj joj joj jooojJebite se handbaleriigrate k'o amaterikoji li je vama kuracniste ni za ArandjelovacRade vas k'o volovedaju vama golovejoj joj joj joj joooj

Link to comment
kako igraju Danci, sunce li ti jebem. Onaj Hensen je brutalan igrac. Menjao bih sve ove nase mesare za njega.
Ono što mi se najviše sviđa je koliko to sve izgleda jednostavno kod njega - nema tu puno siljenja, korak dva, skok i šut. I to neverovatno raznovrstan šut.
Link to comment
Ono što mi se najviše sviđa je koliko to sve izgleda jednostavno kod njega - nema tu puno siljenja, korak dva, skok i šut. I to neverovatno raznovrstan šut.
Najskolskiji, iskorak na levo, dva koraka desno i skok sut u raslje preko bloka. Tako to rade vrhunski bekovi, a ne da izigrava Talanta Dusebajeva sa dva metra visine i sutem koji lomi precku.
Link to comment

Danci su neverovatno fokusirani na samu utakmicu, ja odavno nisam video tako koncentrisanu ekipu ni u kom sportu. Prime gol i odmah trče ka centru da izvedu loptu i krenu u napad, ni sekund ne potroše na raspravu šta se desilo, da li je neko zeznuo u odbrani ili ne, ili na nerviranje. Juče su Hrvatima barem dva puta dali gol bukvalno 5 sekundi nakon što su ga primili, napadači im stignu na hrvatskih 9 metara pre hrvatske odbrane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...