Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Utakmica Hrvatska-Danska je svemirski rukomet za našu tekmu. Jes' da naš sudar sa Hrvatima nosi poseban nabojTMali stvarno mi nije jasno kako nas nisu naklepali 5-10 razlike.Pade mi na pamet da je ovo možda zaostavština nekog dila između Gopca i Veselina Vujovića sa onog čuvenog prvenstva kad "nama nije značilo ništa, a nije loše da učinimo Hrvatima, oni su jaki u svakom pogledu, trebaće nam nekad pa će nam vratiti" kad su neki igrači plakali jer nisu željeli da učestvuju u mućki a zbog tog prvenstva nekoliko igrača više nije htjelo da čuje za reprezentacijuEdit:Hansen :Hail: Hrvati su još u igri iako 1 Balića nigdje nema za sada u ovoj utakmici a Vori se žali na rame, plus i blagi vjetar u leđa DancimaTM od strane Francuza u crnom

Edited by NekoIzMase
Link to comment
Utakmica Hrvatska-Danska je svemirski rukomet za našu tekmu. Jes' da naš sudar sa Hrvatima nosi poseban nabojTMali stvarno mi nije jasno kako nas nisu naklepali 5-10 razlike.Pade mi na pamet da je ovo možda zaostavština nekog dila između Gopca i Veselina Vujovića sa onog čuvenog prvenstva kad "nama nije značilo ništa, a nije loše da učinimo Hrvatima, oni su jaki u svakom pogledu, trebaće nam nekad pa će nam vratiti" kad su neki igrači plakali jer nisu željeli da učestvuju u mućki a zbog tog prvenstva nekoliko igrača više nije htjelo da čuje za reprezentaciju
Ne znam sto imamo potrebu da sami sebe unizavamo. Momci su odigrali sjajno sinoc, i utakmica je bila jako dobra. Ova jeste bolja ali za nijansu. Osim toga gledao sam utakmicu sa par stranaca koji su vrlo otvoreni momci i vole rukomet i svi su se slozili da smo odlicno odigrali mec sem u poslednjih 8 minuta. A ovo sa Dancima protiv Hrvata igra ista kao protiv nas plus im sudije navlace u momentima kad Hrvati hvataju prikljucak, s tim sto su Hrvati bolja reprezentacija od nas pa ne dozvoljavaju Dancima da se mnogo odlepe i da se raspadnu ko mi. a
Link to comment
Ne znam sto imamo potrebu da sami sebe unizavamo. Momci su odigrali sjajno sinoc, i utakmica je bila jako dobra. Ova jeste bolja ali za nijansu. Osim toga gledao sam utakmicu sa par stranaca koji su vrlo otvoreni momci i vole rukomet i svi su se slozili da smo odlicno odigrali mec sem u poslednjih 8 minuta. A ovo sa Dancima protiv Hrvata igra ista kao protiv nas plus im sudije navlace u momentima kad Hrvati hvataju prikljucak, s tim sto su Hrvati bolja reprezentacija od nas pa ne dozvoljavaju Dancima da se mnogo odlepe i da se raspadnu ko mi. a
Ok, juče se poklopilo i da su naši odigrali motivisano, sto je rezultiralo dobrom igrom,(Hrvati malo sapeti) ali to je isto jedna zanimljiva pojava, da na svakom prvenstvu protiv jednog-dva vrhunska protivnika odigramo kao u stara dobra vremenaTM, a onda se blamiramo protiv nekih pacera. Znam da ne znači ništa utakmica protiv Rumuna, ali što ne pokazati malo karatera i želje, a usput i podići samopouzdanje i moral, a što da ne i raspoloženje navijača jednom zdravom pobjedom. ( a na tajm-autu naš selektor je zvučao toliko indiferentno da je baš bezze izgledalo)Daleko od toga da kritikujem naše, prije prventsva sam rekao da bih ulazak u drugi krug pozdravio kao uspjeh, ali svako prvenstvo ponavaljamo iste probleme.Bogami, utekoše Danci. Još ako uzmu Danci sa više od 9 razlike, a sad je 6, mi drugi cool.gif P.S. Čisto da budemo načisto, upoređivao sam ove dvije utakmice što se igraju večeras (ne našu sa Hrvatima koja je bila dobra, borbena), znam da je naboj sasvim drugačiji, da ova Hrvata i Danaca znači maltene ulazak u polufinale a ova naša ništa, ali bez obzira na sve, značaj utakmice ne sprečava naše igrače da pokažu šta znaju Edited by NekoIzMase
Link to comment

Izvini u potpunosti se slazem sa ovim postom.Al su mi ovi Danci antipaticni to je strasno. Za nas je nabitnija Svedska Poljska, sad je tri razlike za Svedjane. Al se mi raspadamo protiv Rumuna

Link to comment

Opet imamo sreće i mi i Hrvati, izgleda da svi iz ove druge grupe (Poljaci, Šveđani i Argentinci) dolaze sa dva boda. Znači da moramo da jurimo gol razliku protiv tih ekipa da bi bili bolji od Hrvata cool.gif

Link to comment

A lijepo meni drugar kaže da igram više golova (kolio je bilo, 60, 61) na ovoj našoj utakmici.Neđo Kovinjalo je prvo rekao "pogledajte snimak utakmice Hrvatska-Danska na našem programu" a sad em što javlja rezultat sa te tekme em kasni minimum 5 minuta

Link to comment
jedina kalkulacija koju mi treba da gledamo je da budemo u 4 u grupi pa da se borimo za 7.mesto. pregaziće nas i poljaci i šveđani kao plitak potok.
Za to cemo jos videti. Situacija je toliko zamrsena tako da je sve moguce. Ko bi reko da ce recimo Argentina da pobedi Svedjane?
Link to comment
jedina kalkulacija koju mi treba da gledamo je da budemo u 4 u grupi pa da se borimo za 7.mesto. pregaziće nas i poljaci i šveđani kao plitak potok.
Ako je tako onda od našeg 4. mjesta nema ništa, jer Danci već bježe previše, a čisto sumnjam da ćemo da imamo isti bodovni saldoTM sa Hrvatima a bolju gol razliku (već kaskamo 3 gola). Znači 5-6. Moramo uzeti nekoj od te dvije ekipe (uz pobjedu protiv Argentine) bod ili dva kako znamo i umijemo. I još da se poklope rezultati (da Danci nabiju sve koga stignu, a ko što gledam praviće neki dil sa domaćinima)
Link to comment

kako stoji situacija tamo sa mestima u grupi? znam da svi prenose po 2 ali ko je tu prvi,drugi,treći. mi prvu igramo prekosutra sa prvim iz te grupe,pa sa drugim,pa dan pauze,pa sa trećim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...