Jump to content

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Kasper brani za FC Kopenhagen a Losert brani za Kretej, barsini golmani za ovu sezonu su Barufet i Saric
Da, Šarić. Kako li sam to zaboravio?Dobro, jesam se zajeb'o al sam dao i link ;)
Link to comment
Kad smo kod Barse, upravo gledam njihov sastav (http://www.fcbarcelona.cat/web/downloads/sala_premsa/guia_soci/handbol-eng.pdf). Neće osetiti odlazak legende, imaju Danca Hvidta i Hrvata Loserta.A i jedno pitanje za "sve":Gde se mogu naći sastavi ekipa iz polufinala Kupa Kupova 1995/96, Teka - Crvena Zvezda?Pokušavam da se setim ko je tada branio za Teku, rekao bih da je Jaume Fort ali nisam siguran.
Jeste, Fort, i Urdiales, pa Dušebajev...
Link to comment
  • 2 weeks later...
Butulija povređen u Novom SaduButulija povređen u Novom SaduTrener rukometaša Crvene zvezde Igor Butulija povređen je na današnjoj prvenstvenoj utakmici u Novom Sadu kada mu je pored glave eksplodirao "topovski udar", rečeno je u beogradskom klubu. Član skupštine Zvezde Aleksandar Radošević rekao je u telefonskoj izjavi Beti da je u 29. minutu prvenstvene utakmice, pri rezultatu 16:14 za Vojvodinu, "eksplodirao topovski udar na 15 centimetara od uha" posle čega je utakmica prekinuta. Hitna pomoć je prevezla Butuliju u novosadsku kliniku za otorinolaringologiju, gde mu je konstatovano "oštećenje slušnog nerva", posle čega je krenuo ka Beogradu na detaljne preglede.- Sve je bilo potpuno neočekivano, a desilo se kada su u salu ušli huligani. Morali smo da prekinemo utakmicu, iako je Vojvodina insistirala da se nastavi. Da smo to uradili, igralo bi se za huligane, a ne navijače. Država mora da reaguje - rekao je Radošević.
Link to comment
Trener rukometaša Crvene zvezde Igor Butulija povređen je na današnjoj prvenstvenoj utakmici u Novom Sadu kada mu je pored glave eksplodirao "topovski udar", rečeno je u beogradskom klubu. Član skupštine Zvezde Aleksandar Radošević rekao je u telefonskoj izjavi Beti da je u 29. minutu prvenstvene utakmice, pri rezultatu 16:14 za Vojvodinu, "eksplodirao topovski udar na 15 centimetara od uha" posle čega je utakmica prekinuta. Hitna pomoć je prevezla Butuliju u novosadsku kliniku za otorinolaringologiju, gde mu je konstatovano "oštećenje slušnog nerva", posle čega je krenuo ka Beogradu na detaljne preglede.- Sve je bilo potpuno neočekivano, a desilo se kada su u salu ušli huligani. Morali smo da prekinemo utakmicu, iako je Vojvodina insistirala da se nastavi. Da smo to uradili, igralo bi se za huligane, a ne navijače. Država mora da reaguje - rekao je Radošević.
Kad sam procitao ovu ovakvu vest prvo sto sam pomislio je da neko od navijaca treba da napipa resetke posle ovoga, a onda sam video snimak. Sunce ti, onakvo bacanje nije vidjeno od partizanskih filmova. Bruka i sramota. I da ne propustim priliku da se najebem keve svim novinarima koji su ovako preneli vest. http://www.youtube.com/watch?v=iQBo4Jy1v3Y"Pogibija" Butulijina je na 2:50
Link to comment

Sta je s tobom? Sad su novinari krivi jer je covek ogluveo? Oni su samo preneli reci clana skupstine CZ, A. Radosevica. I sta, jer mu nije eksplodiralo pored glave, covek folira? :isuse:

Link to comment

Onaj ko je ubacio topovski udar i treba da napipa resetke bez obzira na to da li je Butulija glumio ili je stvarno povredjen. Treba se stati na put ovome. Sledeci put ce neko da baci bombu.

Edited by Delija67
Link to comment

Novinari su napisali da mu je pored glave eksplodirao "topovski udar" a Radosevic je rekao da je to bilo 15cm od uha. Pogledaj snimak pa proceni da li je to istina ili sramotna laz. Da bar ne postoji snimak.Sto se tice Butulijine gluvoce evo dela saopstenja RK Vojvodina:4. Na licu mesta dežurni lekar dr. Branka Bjelica je ustanovila da Igor Butulija nije bio u nesvesti, da nema krvarenja iz uha i da nije bio dezorijentisan .5. Igor Butulija je pregledan u Kliničkom centru Novi Sad gde je od strane dežurnog lekara dr Slobodanka Lemajić – Komazec lekar specijalista ORL konstatovano da nema nikakvih povreda, a za stepen eventualnog zaglušenja Butulija nije hteo da se ispita, več je zatražio da se to ustanovi u Beogradu.Na ovaj slucaj ne gledam kao simpatizer Vojvodine, u rukometu mrzim sve osim Metaloplastike. ;)

Link to comment
Novinari su napisali da mu je pored glave eksplodirao "topovski udar" a Radosevic je rekao da je to bilo 15cm od uha. Pogledaj snimak pa proceni da li je to istina ili sramotna laz. Da bar ne postoji snimak.Sto se tice Butulijine gluvoce evo dela saopstenja RK Vojvodina:4. Na licu mesta dežurni lekar dr. Branka Bjelica je ustanovila da Igor Butulija nije bio u nesvesti, da nema krvarenja iz uha i da nije bio dezorijentisan .5. Igor Butulija je pregledan u Kliničkom centru Novi Sad gde je od strane dežurnog lekara dr Slobodanka Lemajić – Komazec lekar specijalista ORL konstatovano da nema nikakvih povreda, a za stepen eventualnog zaglušenja Butulija nije hteo da se ispita, več je zatražio da se to ustanovi u Beogradu.Na ovaj slucaj ne gledam kao simpatizer Vojvodine, u rukometu mrzim sve osim Metaloplastike. ;)
Saopštenje je sramotno, kao i većina istih u SVIM sportovima u Srbiji, kad klubovi brane najvernije™...U ovoj zemlji treba uknuti najvernije™, tj. svako organizovano navijanje... Od tog koristi niko normalan nema...
Link to comment
"Ko god da je zvao Butuliju mobilnim telefonom posle incidenta, taj mu je neprijatelj! Kako da zovem čoveka kad mu je oštećen sluh!? To za mene nije normalno, kao kad bih čoveku s povređenim okom pisao pisma", rekao je Marjanović za "Alo".
Link to comment
  • 1 month later...

Kolubara igra u subotu revanš četvrt-finala Kupa Popednika Kupova.U prvoj utakmici u Rumuniji izgubili su od Steaue sa 31:26.Arena Sport daje prenos.Kolubara trenutno vodi na tabeli u domaćoj Superligi.Imaju na papiru finu ekipu.Tu je legenda Nedja Jovanović, pivot Rakčević iz CG reprezentacije, dosta članova bivših mladih reprezentacija koje su osvajale medalje, nešto povratnika u domaći rukomet.Još ih nisam gledao ove sezone, onako ljudski. Nadam se da ću u subotu odgledati čitav meč.

Edited by Svarog
Link to comment
Veselin Vuković novi selektor rukometaša Srbije Iskreno receno ne znam sta da mislim o ovom potezu, sto se Vukovica tice ono sto iz licnog iskustva mogu reci je da je jako korektan covek. Deluje mi jako posveceno poslu, igrace dosta detaljno analizira i trazi odgovarajuci pristup za svakog. Za jednog drugara koji je tad igrao u prvom timu mi dao kompletan psiholoski profil od detinjstva do tog trenutka i kako to utice na njegovu igru i kako on planira da mu pomogne da prevazidje neke stvari i ostvari napredak.Kao sto rekoh ne znam sta da mislim, zato sto je jedan status imao dok je radio u Metaloplastici (na svom bunjistu) dok je reprezentacija druga prica.
Link to comment

Vukovic je Sapcanin, kao i Vukasin Rajkovic i Milutin Dragicevic, i obojici je bivsi trener. Cuo sam da postoji realna sansa da ih vrati u reprezentaciju. Ako to uspe, skidam mu kapu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...