Jump to content

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Prva vest o Rajkovicu, nakon objavljivanja spiska, bila je da ce se prikljuciti ekipi nakon utakmice finala Kupa Danske... medjutim, cini mi se da je ta tekma vec odigrana. Ko zna sta je u pitanju, te se lik uopste ne javlja. Mada, ukoliko sam uredjuje svoju fan stranicu na facebook-u, onda definitivno ima neki problem u glavi... :)
izgleda potpisao novi ugovor sa Dancima, pa mu sada šište jajca za reprezentaciju :isuse: iz nekih priča sam čuo da je teška budaletina, bio je i sa Cveletom u sukobu, mislilo se da je u Cveletu problem, ali je sad očigledno šta je u pitanju...mislim da je posle Vujina najkvalitetniji na poziciji desnog beka, igra u oba pravca, ali šta je tu je, Aca Stojanovic ume na isprangija u napadu, matori Lapčević će igrati odbranu...
Link to comment
meni je to svaki dan. jel mozze neshto u brojkama, a da se ne dogovaramo po kom kalendaru?
blago tebi. :)odmah potom sam otvorio poseban topik za prvenstvo.
Link to comment
meni je to svaki dan. jel mozze neshto u brojkama, a da se ne dogovaramo po kom kalendaru?
To ti je dan posle Krstovdana, a dan pre Svetog Jovana, a tada najhrabriji momci plivaju za casni krst, i redovno pobedjuju vaterpolisti Crvene Zvezde. Edited by Delija67
Link to comment

Победили смо Французе 30-28, на полувремену смо имали 5 разлике.Французи су играли у неком комбинованом саставу при чему Карабатић није играо у 2. полувремену, 1. нисам гледао.

Link to comment

lepo bi bilo da se napravi poseban topic za predstojece evropsko.naravno, tu cast da otvori topic treba imati neko ko ce dati 1 jak™ uvodni post o nasoj reprezentaciji, potencijalnim favoritima i ostalim zanimljivostima.cenim da imamo i nekog ko intenzivnije prati rukomet ovde.sto se mene tice, to je sport koji najmanje pratim tokom godine a ubedljivo se najvise lozim i nerviram kada igra nasa reprezentacija.uz prvenstva u fudbalu, takmicenja u rukometu gde igra nasa reprezentacija su mi najzabavnija (ili najnervoznija).

Link to comment
  • 4 weeks later...
David Barufet (40), objavio je odluku o povlačenju i završetku igračke karijere na kraju sezone. Posle 23 godine u dresu samo jednog kluba, sa kojim je osvojio sedam Liga šampiona, dva Kupa kupova, jedan Kup EHF i pet Superkupova Evrope, dok je na domaćoj sceni podizao trofej namenjen prvaku 11 puta, osam puta Kup, 11 puta Superkup i šest puta ASOBAL Kup. Uz to, bio je i svetski šampion sa Španijom u Tunisu 2005. godine.
:Hail: 23 godine u istom klubu!?
Link to comment

Kad smo kod Barse, upravo gledam njihov sastav (http://www.fcbarcelona.cat/web/downloads/sala_premsa/guia_soci/handbol-eng.pdf). Neće osetiti odlazak legende, imaju Danca Hvidta i Hrvata Loserta.A i jedno pitanje za "sve":Gde se mogu naći sastavi ekipa iz polufinala Kupa Kupova 1995/96, Teka - Crvena Zvezda?Pokušavam da se setim ko je tada branio za Teku, rekao bih da je Jaume Fort ali nisam siguran.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...