Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Danas je objavljen spisak. Interesantno je da nema Bojinovica i Ratka Nikolica...Spisak igrača za Evropsko prvenstvo u Austriji:Golmani: Dejan Perić (Vesprem), Darko Stanić (Cimos Koper), Dimitrije Pejanović (Torevijeha).Krila: Ivan Nikčević (Rejno de Navara), Dobrivoje Marković (Kvenka), Nikola Kojić (Celje), Dragan Tubić (Partizan).Bekovi: Momir Ilić (Kil), Žarko Šešum (Vesprem), Danijel Anđelković (PIK Seged), Nenad Vučković (Melsungen), Aleksandar Stojanović (Kadeten Šahfauzen), Petar Nenadić (PIK Seged), Ivan Stanković (Aragon), Vukašin Rajković (Kopenhagen), Ivan Lapčević (Vesprem).Pivoti: Alem Toskić (Celje), Uroš Vilovski (Vesprem), Rastko Stojković (Vive Targi Kielce).Rezerve: Dragan Počuča (Tremble), Milan Torbica (Kasarano), Marko Ćuruvija (Metalurg), Ratko Nikolić (Rejno de Navara), Mladen Bojinović (Monpelje), Uroš Mitrović (Kretej), Momir Rnić (Gorenje).

Link to comment
Svaka cast Seadu na hrabrosti za nepozivanje Nikolica i Bojinovica.pravi potez i za buduca takmicenja
Da nisam pratio mnogo rukomet ove sezone, ali koliko mogu da procitam i proverim obojica su totalno van forme... A Nikolic se vec uvredio. Reprezentacija je za njega zavrsena prica kaze on. Bojinovic je vec dosta korektniji bio u svojoj reakciji.... Na kraju Seadova izjava je sve objasnila, mislimo dosta rezonsko razmisljanje. Ne mogu da dajem ocene jer nisam pratio proslu sezonu ali da li se neko slaze sa Seadom da bi bekovska trojka : Ilic-Sesum-Vujin bila najjaca na svetu? To je car izjavio :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Razbili smo slovence na njihovom terenu, u prvoj pripremnoj utakmici (33-24).Nisam našao nikakve inforamcije o samoj igri na utakmici, ali lepa je vest da je Rastko Stojković sa pivota dao 6 golova.S druge strane, naravno, da nije moglo bez dodathi problema:Vukašin Rajković nije došao na pripreme, ne javlja se na pozive već nedelju dana, niko ne zna gde je on... bar zvaničnoTako karakteristično za naš rukomet.Nadam se da Sead i pored svega drži stvari pod kontrolom.

Link to comment
... ali lepa je vest da je Rastko Stojković sa pivota dao 6 golova.
Rastko je dao 5 golova od toga 3 iz penala, zabrinjavajuce posle ove tekme osim nepojavljvanja Rajkovica su povrede. Sesum je izvrnuo zglob, a Stanic, se pozalio se na ledja
Link to comment

Sta moze jos naopako da podje sa ovom reprezentacijom, Peric se povredjuje na treningu, po 2 igraca na pripremnim utakmicama, nepojavljivanje sjajnog igraca na deficitarnoj poziciji

Link to comment
Da nisam pratio mnogo rukomet ove sezone, ali koliko mogu da procitam i proverim obojica su totalno van forme... A Nikolic se vec uvredio. Reprezentacija je za njega zavrsena prica kaze on. Bojinovic je vec dosta korektniji bio u svojoj reakciji.... Na kraju Seadova izjava je sve objasnila, mislimo dosta rezonsko razmisljanje. Ne mogu da dajem ocene jer nisam pratio proslu sezonu ali da li se neko slaze sa Seadom da bi bekovska trojka : Ilic-Sesum-Vujin bila najjaca na svetu? To je car izjavio :)
Jedna od najjacih sigurno jeste.Na podrzavam nepozivanje Nikolica i Bojinovica. Velike su njihove zasluge za plasman na ovo EP...
Link to comment

Prva vest o Rajkovicu, nakon objavljivanja spiska, bila je da ce se prikljuciti ekipi nakon utakmice finala Kupa Danske... medjutim, cini mi se da je ta tekma vec odigrana. Ko zna sta je u pitanju, te se lik uopste ne javlja. Mada, ukoliko sam uredjuje svoju fan stranicu na facebook-u, onda definitivno ima neki problem u glavi... :) Da pomenem jos jednog momka iz Metaloplastike koji je igrao u isto vreme kada i Rajkovic, a to je pivotmen Dragicevic. Decko je fantastican igrac, a nacuo sam da treba da potpise ugovor sa Kilom! Zna li neko ista o tome i uopste, sta se sa njim desava po pitanju reprezentacije? Znam da je napustio proslo SP, jer ga Cvetkovic nije prijavio za prvi krug utakmica i nije zeleo da bude igrac koji ce cekati sansu sa tribina. Ne znam da li je to ostalo na relaciji Dragicevic - Cvetkovic ili ga ipak necemo vise videti u repreznetaciji.Stojkovic je sjajan, Toskic iskusan i proveren, Vilovski takodje ima vrhunski potencijal, ali ce mi biti izuzetno krivo ukoliko Dragicevica ne vidimo na delu i u reprezentativnom dresu.

Link to comment
Da pomenem jos jednog momka iz Metaloplastike koji je igrao u isto vreme kada i Rajkovic, a to je pivotmen Dragicevic. Decko je fantastican igrac, a nacuo sam da treba da potpise ugovor sa Kilom! Zna li neko ista o tome i uopste, sta se sa njim desava po pitanju reprezentacije? Znam da je napustio proslo SP, jer ga Cvetkovic nije prijavio za prvi krug utakmica i nije zeleo da bude igrac koji ce cekati sansu sa tribina. Ne znam da li je to ostalo na relaciji Dragicevic - Cvetkovic ili ga ipak necemo vise videti u repreznetaciji.Stojkovic je sjajan, Toskic iskusan i proveren, Vilovski takodje ima vrhunski potencijal, ali ce mi biti izuzetno krivo ukoliko Dragicevica ne vidimo na delu i u reprezentativnom dresu.
Ako se dobro secam, on i Danijel Saric su odbili pozive jos na onom okupljanu za prijateljsku utakicu protiv Francuske. To je bila prva utakmica koju je Hasanefendic vodio.
Link to comment

RTS2 trenutno pušta Srbija-BIH, snimak iz kvalifikacija.Ne znam zašto, u šemi stoji "prenos Hull-Chelsea".Na sekund sam se zbunio kada sam video Ratka Nikolića :)

Edited by Svarog
Link to comment
Zato sto je odgodjena utakmica.
Pa sad, očekivao bih splet muzičkih spotova i sl., ali rukometnu utakmicu od pre godinu dana ne. Valjda "podgrevaju atmosferu" pred prvenstvo. Edited by Svarog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...