Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Jel prve 2 ekipe iz grupe idu na EP? Nema baraza?
Da.Dragicevica ne treba vise nikada zvati u reprezentaciju, pa taman da nam je ucesce na SP u Hrvatskoj bilo poslednje.
Link to comment

Onda ne bi smeo da nam izmakne plasman na EP. Realno, treba da dobijemo do kraja sve osim Rusije tamo. Ako ne mozemo da pobedimo Svajcarsku i Bosnu kuci i Italiju u gostima onda stvarno nismo ni za qrac.I slazem se sa Dorandom, Dragicevica ne treba zvati u reprezentaciju ni pod kakvim uslovima.

Link to comment

Cemu gavranisanje cool.gif Nismo mi reprezentacija za sam vrh, ali dosta pehova je uticalo da se ovako cimamo sa raspalim Bosancima. Bice to bolje

Link to comment

Bio u Cairu...mnogo smo se mucili..bosanci bili dobri dok su imali snage i dok nismo stisli u odbrani..ali u napadu imamo dosta nedostataka...mada je u drugom delu bilo bolje..par lepih proigravanja na crtu...dobra igra andjelkovica,ilica i ovog mitrovica....ilicu kapa dole...preko tv-a se ne vidi koliko covek zeli pobedu....ogroman motiv je imao,bar veceras..covek je kidao u odbrani..u napadu sjajan..i sve to bez izmene prakticno..na terenu je cak i trener jer se vise puta naljutio na saigrace zbog gluposti...daje savete i poziva akcije.....nije on sirovina,kako mozda neki misle...sto se tice ostalih..cvetkovic je mislim preterao sa onim stojanovicem...vujin mu greje klupu..sramota stvarno...krila su nam ocajna..pogotovo markovic na levom..mislim da za njega nema vece sramote nego da ga menjaju andjelkovic i mitrovic na toj poziciji..klasicni srednji bekovi..bojinovic malo bio u igri..ne znam zasto..toskic i nikolic podelili minutazu..stanic sem dva sedmerca,prilicno slab u 1/2..pejanovic skinuo par lopti sa krila i neke suteve iz daljine terzica,dovoljno da se odlepimo...dakle, mnogo teza utakmica nego sto su neki ocekivali..bosna nije slaba repr. ali nije ni neki rival od koga treba da se strepi..dodatno opterecenje je bilo sto smo morali da dobijemo sa tri razlike..jer da nismo,bosna bi imala sve u svojim rukama (pod uslovom da ne osvojimo bod ili dva u rusiji)..onda bi morali da cekamo da bosna ne dobije rusije kod kuce i svajcarsku na strani..dakle,bilo bi mozda zajebano...kad se vrati sesum,nikcevic,mozda nenadic..i ako mozda dovedemo cervara za trenera,mozda budemo neko i nesto u rukometu...ovako,mozemo da s plasiramo,ali nista vise od toga..dobro,prodjemo drugi krug..ali obavezno uz neku nevidjenu bruku,kao brazil ili -17 protiv poljaka.....ili mozda neko guzenje sa nekon jakom reprezentacijom...od medalje nema nista..bar ne za sada..daleko smo od hravata i francuza koji su za klasu ili dve ispred svihnavijanje,ocekivano..mislim da bi bilo malo "kulturnije" da bosanci nisu u sredu pevali to sto su pevali i probadali kolcem nasu zastavu..ovako su samo jos vise napalili publiku koja je bila dosta dobra...eto toliko...nisam ih gledao uzivo jos od islanda 2007,pa reko daj da malo ponovim gradivo

Edited by gorance
Link to comment
  • 2 months later...
Marjanovic dosanjao san? Verovatno na proslavu dovodi Toleta sa sve Cakom Norisom
i peva Jaci nego ikada
Link to comment

:)- Momir Ilić prelazi u Kil, mada još uvek nije sigurno da li odmah ili od sezone 2010/11- Gumersbah osvojio Kup EHF; u finalu Momir Ilić dao 7 golova- Marko Ćuruvija najbolji strelac španske ASOBAL lige za sezonu 2008/09 sa 205 golova; žikica Milosavljević osmi sa 144

Edited by Svarog
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...