Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Gubimo 4 razlike u zsmehotresno sudjenje neke dvojice budala iz Slovacke. Rukomet uz vaterpolo jos jednom dokazuje da treba biti ukinut dok se nesto generalno ne promeni u pravilima i uticaju sudija na sport.

Link to comment

Poraz nasih; utisci:-Nasi su igrali ko picke, bezvoljno-Momir Ilic koliko je dobar toliko i smeta ovom timu-Dobrivoje Markovic je tragedija. Nije ni cudo sto nasi ne koriste bekove-Igrac utakmice golman Bukvije Boldrik-Sudnjenje uzas-Rukomet je govno

Link to comment

Ocekivano je bilo da bude tesko, imajuci u vidu koliko smo oslabljeni. Prakticno smo igrali bez prva tri srednja beka...ok, Nenadica nema vec citavu vecnost i pitanje je da li ce se i kada vratiti, Sesumu se desila ona tragedija, ali mi nije jasno sto nije igrao Andjelkovic...cini mi se da sam procitao da je pozvan za ovaj dvomec i da se oporavio od povrede iz Poreca...ili sam se istripovao :huh: Jedino pristojno krilo koje imamo je Nikcevic, a njega jos uvek nema...a nema ni Curuvije, a ne treba naglasavati koliko nam znaci Nikolic na pivotu. On bi trebalo da igra u Nisu.Bitno je da ovo dobijemo preko 3 u Nisu, i bice sve ok

Link to comment

Dok god se Cvetkovic inati, mi i nismo za bolje, igra bez krila i sa jednim pivotmenom (Vilovski), definitvo Toskic nije za ozbilnjije racunanje medju igraca, sa Dragicevicem resiti sporenja, Nenadic igra u Madjarskoj za klub, polako ga ukljuciti u reprezentaciju i bice ok

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...