Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Sport je popularan onoliko koliko ga ima u medijima. Ja nisam imao pojma da se igra ta utakmica. Nije bila najava ni u jednim novinama opste namene (zurnal i sport ne citam), nije bilo jedne sekunde o tome na televiziji. U manjim mestima je sigurno veliki dogadjaj kad dodje reprezentacija bilo cega da igra i ceo grad zna za to bez ikakvih obavestenja, ali u Beogradu je potrebno medijski ispratiti takav dogadjaj da bi ljudi uopste znali da se to odrzava.

Link to comment
Sport je popularan onoliko koliko ga ima u medijima. Ja nisam imao pojma da se igra ta utakmica. Nije bila najava ni u jednim novinama opste namene (zurnal i sport ne citam), nije bilo jedne sekunde o tome na televiziji. U manjim mestima je sigurno veliki dogadjaj kad dodje reprezentacija bilo cega da igra i ceo grad zna za to bez ikakvih obavestenja, ali u Beogradu je potrebno medijski ispratiti takav dogadjaj da bi ljudi uopste znali da se to odrzava.
Ne znam na koje televizije mislis ali na rtsu je isao forspan za tu utakmicu nonstop.
Link to comment
mislim da nije bilo ni 2000,a kamoli tri...+ dodaj pozorisno navijane sto pojacava utisak jos na gore...i na kraju, da je utakmica igrana bilo gde sem bg dvorana bi bila puna...danas u nisu igraju isti rivali...6000 zagarantovano..zaista je tuzno bilo gledati ono juce....tako da sam prebacio nakon 10 minuta
A ti bi navijacke grupe?
Link to comment
  • 2 weeks later...
Zna li se jesu li Dragicevic i Urosh Mirkovic trenirali sa repkom u Kovilovu, i da li su otputovali na turnir u Francusku?
Da i Dragicebic i Mitrovic su trenirali u Kovilovu sa repkom i idu i na turnir u Francuskoj.Inace velika ocekivanja imam od Dragicevica, mislim da bi trebao da nam bude oslonac u narednih 10 godina i prava zamena za Nikolica
Link to comment

Najveća hrvatska dvorana rezervirana do posljednjeg mjestaRasprodan finale u Areni!Zagrebačka Arena rasprodana je za finale Svjetskog rukometnog prvenstva! Nema više ulaznica ni u online prodaji ni na 14 prodajnih mjesta Tiska u cijeloj Hrvatskoj. šest dana do početka prvenstva i više od četiri tjedna prije njegova posljednjeg dana. To možda i ne bi bila senzacija da cijene ulaznica nisu bile doslovce paprene - od 350 do 700 kuna, što je u kriznim vremenima popriličan izdatak, pogotovu za obiteljski dolazak na najveći sportski događaj u hrvatskoj povijesti.- Da, Arena je rasprodana! I mogućnost da netko tko nije kupio ulaznicu, ipak dođe u Arenu na finale, vrlo je mala. Primjerice, rezervirali smo 700 ulaznica za polaznike trenerskog seminara IHF-a. Vrlo vjerojatno će sve biti razgrabljene, a ako možda njih 50 ne bude podijeljeno, dat ćemo ih u prodaju - kaže direktor marketinga HRS-a Silvio Njirić.Da su i posljednje ulaznice otišle potvrdila nam je direktorica marketinga Tiska Marina Lorković.- Do prije nekoliko dana bila su slobodna još 74 mjesta, no i to je prodano.To što je Arena rasprodana potvrđuje da su Hrvati poludjeli za rukometom, ali i da su uvjereni da će 1. veljače u Areni gledati paklene predvođene Linom Červarom kako jurišaju na naslov svjetskih prvaka. što ako Hrvatska ne izbori finale? O tome 15.200 sretnika nije razmišljalo, ali podsjetimo da u finalu Svjetskog prvenstva rukometašica 2003. Hrvatska nije igrala, pa je Ledena dvorana bila puna.A susreti naše reprezentacije u skupini B, koji se igraju u Splitu, bit će također sjajno posjećeni. Ulaznica za utakmice s Južnom Korejom, švedskom i španjolskom više nema, nešto je slabije zanimanje za susrete s manje atraktivnima Kuvajtom i Kubom.? Prema našim predviđanjima, i na tim utakmicama gledalište Spaladium arene bit će solidno popunjeno, nadamo se da će biti prodano oko 80 posto ulaznica. Mogu reći da smo prodajom jako zadovoljni ? kazao je Njirić.

Edited by Patrick Mbomba
Link to comment

Prenosi RTS na svom II programu.Postoji velika verovatnoca da zbog toga nece biti moguce gledati HRT2 na kablovskim sistemima.RTS za pocetak prenosi samo nase rukometase.

Link to comment

Ako vam nešto znači, gledanje SP-a na RTL-u nije ništa manja pokora nego vama (btw, upravo se spore sa HTV-om zbog navodnog nedopuštanja emitiranja kratkih priloga sa SP-a u dnevnim vijestima, genuine tv patkometrija :wacko: ), however, mislim da dosta kućanstava u Vojvodini hvata signal RTL-a.

Link to comment

Ko ce uopste komentarisati na RTL-u?Oni i sport :o majko mila...Nisam pratio pa ne znam kako je uopste doslo do toga da oni otkupe prava a ne HRT, idiotizam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...