Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Nemam pojma. Mislim da repka igra malo u Skenderiji, malo po Goraždu i drugim manjim mjestima. A bila je i neka suspenzija, ali izgleda da se to odrobijalo.
Bice zanimljivo. Docim verovatno (sudeci po rezultatima, nisam vas gledao) u Nisu ne bi bilo nimalo zanimljivo. Dosta rotiramo, igraci su mladi i tu negde po kvalitetu, tako da imamo snage i duzinu da drzimo isti ritam celu utakmicu. To je veceras skenjalo Ruse koji su imali jedan kratak black-out u drugom poluvremenu u kojem su primili pet komada a nisu dali nijedan i tako glatko izgubili utakmicu. Ako mislite nesto da uradite sa nama budite spremni na ekipu koja ce trcati 60 minuta u istom ritmu i svi napadati gol. Ima tu i poznatih i velikih igraca, ali mislim da nam je glavni kvalitet upravo u tom ritmu.
Link to comment

Dobro je ovo bilo. Bekovska linija nam je igrala fenomenalno, osim Vuckovica koji je zalutao u reprezentaciju i Rajkovica koji je bio neuobicajeno slab. Par puta vrlo dobra kretnja lopte u napadu i dobra resenja. Toskic je veoma zahvalan piker. Koriscenje krila hronicna boljka naseg rukometa, mada vidim da ide na bolje, fali nam vrhunsko desno krilo. Momir Ilic neprepoznatljiv. Ni traga od onog bezmudasa iz prethodnih reprezentativnih akcija. Solidan je ovo tim, nije bas za najveca dela, ali kao tim dobro izgledaju, a Cvetkovic je ocigledno nesto pokrenuo na bolje.E da, Rusi losi - osim snage i iskustva malo sta imaju.

Link to comment
Nemam pojma. Mislim da repka igra malo u Skenderiji, malo po Goraždu i drugim manjim mjestima. A bila je i neka suspenzija, ali izgleda da se to odrobijalo.
Mislim da će se to igrati u Sarajevu, mada nije isključeno da odvedemo goste u Visoko na piramidu, vjerovatno će nam to biti zadnja utakmica pred domaćom publikom u ovom ciklusu jer će uslijediti nova robija. :rolleyes: što se kvalitete naših igrača i rotacije tiče, mislim da je Demirović u stanju postaviti tim koji će usporiti ritam ukoliko to bude potrebno. Bitno je da Grahovac bude na 1 nivou i da se Terzić ne ozljeđuje.Čestitke Srbima na pobjedi nad Sovjetskim Savezom, ovi bodovi vas dovode na korak od prolaska dalje.
Link to comment
Dobro je Cvetkovic skockao ovaj tim. Ako nista drugo bar igramo moderan, brz i raznovrsan rukomet, sto je za svetlosnu godinu daleko od onoga sto smo igrali poslednjih godina. Ne pamtim kad smo poslednji put u rukometu imali bolji tim od igraca pojedinacno.
malo si ga sad preterao ali dobro :rolleyes: ja kao istinski fan naseg rukometa moram da priznam da je nasa igra daleko od moderne i brze u odnosu na danasnje sveCke standarde ali da je brza i moderenija u odnosu na nase igre iz poslednjih godina, to svakako da jeste...al opet, zlato iz rvacke je realnost :)
Link to comment

Nisam gledao tekmu (ovi sa RTS-SATa nisu pustili ni snimak) ali svaka cast na rezultatu. Video sam na izvestaju da nema Vujina u repki... da nije uzeo madjarsko drzavljanstvo kao Eklemovic, ili? Gledao sam neke tekme fotexa u LS i decko je bas dobro igrao, jebote, Stojanovic (ex Vardar) nam igra na desnom beku. :blink:

Link to comment
Nisam gledao tekmu (ovi sa RTS-SATa nisu pustili ni snimak) ali svaka cast na rezultatu. Video sam na izvestaju da nema Vujina u repki... da nije uzeo madjarsko drzavljanstvo kao Eklemovic, ili? Gledao sam neke tekme fotexa u LS i decko je bas dobro igrao, jebote, Stojanovic (ex Vardar) nam igra na desnom beku. :blink:
Stojanovic je odigrao odlicno protiv Rusa iako je bio povredjen.sto se Vuckovica tice - imamo alternativa - Stojanovic (Vladica), Nenadic, Andjelkovic...
Link to comment

Hrvatska se na kraju sa Rumunjskom bori za 5 mjesto (direkt plasman na SP)Nelose, iza ima "zvucnih" imena7. MAKEDONIJA 8. MAĐARSKA 9. šVEDSKA10. UKRAJINA11. DANSKA12. BJELORUSIJA13. SRBIJA14. FRANCUSKA15. AUSTRIJA16. PORTUGAL

Link to comment
  • 3 weeks later...

Malo poredjenje o popularnosti rukometa kod nas i Hrvata. Na danasnjem danu rukometa odrzanom u Pioniru pored duela mlada i olimpijske reprezentacije odigran je i prijateljski mec najboljih timova Srbije i Rumunije. Pionir je bio poluprazan, jedva 3000 gledalaca, dok je na prijateljskom mecu Hrvatske i Rusije sat vremena pre meca bila krcata dvorana i 15 hiljada ljudi, naravno HRT ima uz direktan prenos i specijalne emisije pre i posle meca dok od najavljenog prenosa nase reprezentacije na RTS nema nista zbog pogadjate skupstine

Link to comment
Na danasnjem danu rukometa odrzanom u Pioniru pored duela mlada i olimpijske reprezentacije odigran je i prijateljski mec najboljih timova Srbije i Rumunije. Pionir je bio poluprazan, jedva 3000 gledalaca
zaboravio si da naglasish da je ulaz bio besplatan. ako nishta, makar je bilo duplo vishe ljudi nego na onom danu kosharkashkog saveza u sredu :D
Link to comment

mislim da nije bilo ni 2000,a kamoli tri...+ dodaj pozorisno navijane sto pojacava utisak jos na gore...i na kraju, da je utakmica igrana bilo gde sem bg dvorana bi bila puna...danas u nisu igraju isti rivali...6000 zagarantovano..zaista je tuzno bilo gledati ono juce....tako da sam prebacio nakon 10 minuta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...