Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Vaterpolo i rukomet, gdje pravila i priroda sporta dozvoljavaju najveća diskreciona prava sudija su dovela te sportove do negledljivosti i samim tim ih gurnula na marginu interesovanja. Ne bi me čudilo da prvo vaterpolo a potom i rukomet brzo skinu sa programa OI. I ja sve manje živaca imam da gledam ove sportove, jer ne postoje sportovi gdje sudije mogu ovako da ukradu kao u ova dva. Tu možda još mogu da se utrpaju borilački sportovi kad borba ode na poene (čuveni slučaj Roja Džonsa Juniora mi odmah pada na pamet).

+1

Edited by Cash
Link to comment
  • 2 weeks later...
 
Naisa u četvrtfinalu Čelendž kupa
Autor Ljubica Stojanović Izvor Južne vesti | Niš
490x370_zrk-naisa-nis.jpg
Naisa među 8 najboljih ekipa u Čelendž kupu; foto: Vanja Keser

Rukometašice niške Naise golom u poslednjim sekundama revanša stigle zaostatak od 4 gola, pobedile islandski Fram rezultatom 22:17 (11:9) i plasirale se u četvrtfinale evropskog takmičenja.

 

 

Juce bio na utakmici (obe se igrale u Nisu) i vec nas prezalio. Danas nisam stigao i u odsustvu mene, malera, Naisa prosla dalje. :o :)

Edited by Nesh
Link to comment
  • 2 weeks later...

Tačno ono što fali ovoj ekipi - neko ko ume da je ošajdari sa 12 metara.

 

 

 

edit: sarkazam. za slučaj da nije baš očigledno.

Edited by Svarog
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da ne prođe nezabeleženo trenutno gubimo na Islandu 29:13. Island inače daleko od onoga što je nekad bio, prilično matora ekipa i generalno u nekom padu..

Link to comment

Stanje u našem rukometu je takvo da se posle svake bitnije utakmice/takmičenja može napisati jedan post i kvotovati se svaki sledeći put. Sve ono što nam je falilo i što je uzrok i pre 10 godina i sada je potpuno isto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...