Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Za ovakve stvari je kriv IHF, za razliku od fudbala pravila su im daleko fleksibilnija. Dosta iznenađenja juče, pratkično od papirno kvalitetnijih timova, samo je Francuska prošla u 1/2f. Mada, generalno, vrlo loše prvenstvo, sa mnogo loših mečeva i bez puno kvalitetnih igara timova. Meni je EP u rukometu daleko kvalitetnije takmičenje od SP.

Link to comment

katar sam gledao jednom, pojma nemam kako igraju. ako teraju sporu (ala srbija) igru, tesko ce proci poljake.

 

cudno da su bas hrvati, koji generalno igraju brzi rukomet, juce odigrali bas penzionerski. goluza jeste idiot ali i vori vise ne moze da odigra indijanca u 5-1 ( o 3-2-1 da ne govorim, to vise i ne igraju).

 

francuzi ce verovatno uzeti, a polako su i repku osvezili.

Link to comment

Mene su Danci iziritirali neviđeno. Igraju bolje od Španije, ali su sve prilagodili tome da Španci imaju šansu kroz meč. Na kraju su imali egal i 19sec da odbrane napad. Oni nisu uspeli da naprave ni jedan faul i dozvolili su šut preko bloka sa 10m i primili gol.

Link to comment

valjda zato sto nije imao poverenja u bicanica i sliskovica, osim toga karacic je odlican jedan na jedan igrac, pa se valjda nadao da ce moci da probije poljski zid, iznudi neki penal itd...

 

bolja pitanja su zasto je cupic bio na klupi 40 minuta, zasto musa nije dobio vecu sansu u napadu, zasto je strlek dobio prvu loptu na krilo u 57-om minutu?

 

Verovatno ce smeniti goluzu, imaju duvnjaka i dosta mladih igraca, ne brinem se za njih.

Link to comment

Evidentno je da Goluža nije Červar, pa ni blizu. Odavno je zaslužio otkaz. Imao je mnogo više sreće nego pameti od kako je selektor. Hrvatska je jako dobro izbalansiran tim koji ima dubinu i od njih ima dublji sastav samo Francuska. Uzeo je on dosta medalja, ali nikako da se otmem utisku da je moralo dosta bolje. Potrošio je najbolje godine Vorija, koji će verovatno ostati upamćen kao jedan od najboljih pivota svih vremena.

Link to comment

Da li je istinita informacija da je ovo petib put zaredom da Hrvati ne uspjevaju da uđu u polufinale? Vidjeh to na Indexu, to je baš loš streak, ako je tačan, vrijeme je da Goluždra pali.

Link to comment

Bronze na OI u Londonu; SP u Španiji 2013. i EP kod nas 2012. Prošli Euro u Dansoj su bili četvrti. Ispali su na SP u Švedskoj 2011. rano i juče u 1/4 od Poljaka. Mislim da je to sve pod Golužom.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

nije. na proslom sp u spaniji su bili treci, 2009, kad su bili domacini, izgubili su od francuza u finalu.

 

mozda su prekinuli niz od 5 polufinala na velikim takmicenjima.

Edited by mandingo
Link to comment

E moguće, znam da je i meni bilo čudno. Mislim, Goluža nije znao da izađe na kraj sa Francuzima, jednostavno sa ovakvom ekipom malo je postigao koliko je mogao, pogotovo jer na svakom prvenstvu Hrvati igraju moćno dok ne dođu najbitnije utakmice a onda se useru.

Link to comment

ne igraju "obranu" kao nekad. evo i nemanja je spomenuo cervara, neverovatno je koliko se on posvecuje odbrani, gledao sam metalurg x puta, on cak i ne obraca posebnu paznju kad mu tim igra napad, zato u odbrani skace i mase kao na drogama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...