Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

iako su pobedili, vidi se da su gomila luzera. bez stanica bi pukli 5 razlike. jms ™ toskic takodje dobar.nikcevic i m.ilic najgorirazmisljao sam da odem da ih gledam uzivo, ali posle ovoga nema sanse...

Link to comment
iako su pobedili, vidi se da su gomila luzera. bez stanica bi pukli 5 razlike. jms ™ toskic takodje dobar.nikcevic i m.ilic najgorirazmisljao sam da odem da ih gledam uzivo, ali posle ovoga nema sanse...
Sreca da su Poljaci jos gori po pitanju gubitnistva. Koliko su samo sedmeraca promasili, to bas ono promasili. Igrac vise im je jos gori :isuse:
Link to comment
iako su pobedili, vidi se da su gomila luzera. bez stanica bi pukli 5 razlike. jms ™ toskic takodje dobar.nikcevic i m.ilic najgorirazmisljao sam da odem da ih gledam uzivo, ali posle ovoga nema sanse...
Zaboravio si i Vujina koji u Nemackoj ubija a ovde masi sve zivo. Ali ipak Nikcevic ubedljivo najgori. :isuse:Hvala ti Stanicu :pera:
Link to comment

Staniceva parada vec sad potez sampionata, dobro je da smo izvukli pobedu posle onolikog pada u drugom poluvremenu, opet igramo bez krstenog srednjeg beka, to jest ako se Uros Mitrovic oporavi mozda nam ne bude tolika rupa na toj poziciji posto je Petar Nenadic opet pokazao da nema glavu za vrhunski rukomet, onoliki potencijal I fizicke mogucnosti koje glava nikako ne prati, mislim da je u prvom poluvremu imao barem pet tehnickih gresaka od koje su neke bile ciste kontre dok je u drugom bio tek za nijansu manje slabiji, cak iznudio I onaj sedmerac, bez ozbiljnog organizatora igre je tesko napraviti veliki rezultat

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...