Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Кључни тренутак: кад се њихов кепец прошетао кроз нашу одбрану за 21:20 иако смо имали играча више + airball Цвијићке.Јебига, стварно ми је жао, ово је била ријетка прилика. У наредним првенствима играћемо у гостима и питање је колико ћемо моћи. Али дјевојкама свака част и веееелики :Hail:

Link to comment

Svaka čast našima ali Brazilke su bolje. Kao što je već neko pomenuo, uz rizik da zvučim Koraćevski, prefinjenije su i bliže mojoj viziji ženskog sportiste od naših. Nasimento izgleda kao gazela.

Link to comment

Kad se ohlade biće kasno. Finale svetskog prvenstva na domaćem terenu se igra jednom u nekoliko života. Morale su ovo da dobiju kako znaju i umeju, po cenu toga da Bošković u velikom stilu zapuši usta rukometnim stručnjacima zlatnom medaljom. Može i srebrom, mada je dosta onih koji likujušto je najgore, po ko zna koji put odvratni gnusni gmaz Ivanović ne propušta da priliku za promociju sebe na tuđem radu i uspehu

Edited by muslin
Link to comment
Svaka čast našima ali Brazilke su bolje. Kao što je već neko pomenuo, uz rizik da zvučim Koraćevski, prefinjenije su i bliže mojoj viziji ženskog sportiste od naših. Nasimento izgleda kao gazela.
Koliko godina ima Nasimento? Milina je gledati i dok sedmerce izvodi. Ima u njoj više eleganicje nego u čitavoj porodičnoj šumi ovih naših.Ne znam u kakvom je stanju danas naš ženski rukomet (sumnjam da ovakva dva rezultata mogu slučajno), ali znam u kakvom je stanju bio pre 5-6 godina. Iz te perspektive ovo izgleda nestvarno.
Link to comment
Koliko godina ima Nasimento? Milina je gledati i dok sedmerce izvodi. Ima u njoj više eleganicje nego u čitavoj porodičnoj šumi ovih naših.Ne znam u kakvom je stanju danas naš ženski rukomet (sumnjam da ovakva dva rezultata mogu slučajno), ali znam u kakvom je stanju bio pre 5-6 godina. Iz te perspektive ovo izgleda nestvarno.
Nascimento je 1981., dakle sve samo ne mlada.inače, skoro cela prva postava im je ili u 30im ili blizu toga. to što su ljubiteljima sporta mahom nepoznate ne znači da su neiskune.naprotiv, većina ih igra u Evropi. čak većina i kod selektora Soubaka u Hypo već nekoliko godina, gde redovno igraju Ligu Šampiona. tako da su i uigrane, što im je solidna prednost u odnosu na ostale reprezentacije.Brazilke su na OI 2012 ispale u 1/4 finala, gde su stigle nakon prvog mesta u grupi, između ostalih izgazile i Crnu Goru, ali ih je izbacila Norveška koja je kao 4. (?!) izašla iz svoje grupe.Nascimento je proglašena za naj igračicu sveta te iste godine25004823.jpg. :wub:što se tiče učinka naših - dubok naklon. fantastičan uspeh. :ziga:ludilomadness zadnjih 20min protiv Norveške i nestvarna utakmica protiv Poljakinja.mislim da je pivot Dragana Cvijić otkrovenje prvenstva i u zadnjim utakmicama je objasnila što je Pop-Lazić, jedan od oslonaca odbrane sa prošlog Eura, izgubila mesto zbog nje.zato mi je i dodatno žao što je baš ona promašila šansu za priključak 2min pred kraj utakmice.tumblr_my8t6rS9eu1skqlcho1_1280.jpg :D Edited by Svarog
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...