Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Zna li neko priču oko ovog Boškovića? Nema trenersku reputaciju, djeluje kao idiot, ja sam ga znao samo po povlačenju dresa Norvežanke kada smo igrali prošle godine. a opet mi se čini da djelujemo uigranije nego ikad i da je izvukao maksimum iz svakog člana ekipe.
Rukometni Živa. Narodni trener, jednostavan da ne kažem ograničen, kao stvoren za ovu ekipu. Motivator. Ne opterećuje sebe ni druge komplikovanim akcijama, pripremama, disciplinom.. Vrti nekoliko osnovnih napada, ne želi da se zbunjuje nepotrebnim rotacijama, ne menja ništa ako baš ne mora. Koji su stvarni dometi takvog pristupa videćemo kada ne budemo domaćini
Link to comment

Dakle, plan za završnicu je sledećiDanska u najboljoj tradiciji skandinavskih ekipa i po ugledu na svoje muške kolege, igra sve bolje kako odmiče takmičenje i verovatno će uzeti titulu. One ili Srbija ako ovo ludilo potraje još dve utakmiceBrazil je u laganom padu, one su svoje najbolje utakmice odigrale da bi došle dovde, eventualno će ih pogurati u utakmici za 3. mesto ako bude trebalo zbog popularizacije rukometa van Evrope. Mada i Poljska igra za prvu medalju ne zna se ko će biti gladniji, a to je najvažnije posle poraza u 1/2 finalu. Osim naravno ako budu igrale sa nama, neće se desiti da domaćin dva uspešno organizovana prvenstva ostane bez i jedne medaljeMada naše ipak ne bi trebalo da imaju problema u polufinalu, Poljska neće znati šta ju je snašlo nagazićemo ih na euforiju na pritisak na dvaeshiljada ljudi na svadbarsku atmosferu. ova naša ekipa živi od togaU finalu, Danska je podmlađena ali rasterećena, biće favorit..Kao što je Selektor rekao posle 1/4 finala, bolje je što smo sada igrali sa Norveškom jer ih u finalu ne bi pobedili, isto je sa Danskom, plus nije lako dva puta pobediti Dankinje na jednom takmičenju. Mada nismo baš sasvim bez šansi. eto tako nešto

Edited by muslin
Link to comment

Biće rutinska pobeda jedino nije realno da bude 10 razlike. Poljakinje nisu znale gde se nalaze u prvom pol, sad mogu i one da se opuste i da odigraju nešto. Svadbasvadba

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...