Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

ako uspeju da celu tekmu odigraju kao od 35-45' juce mogle bi kiknuti svecke sampionkekakva smo supacka zemlja i glavni grad, 5000 ljudi na utakmici svetskog prvenstva u kojoj nase igraju 1/8 i prvi put u areniidemo u sredu, da navijamo uzivo, samo da ne bude magle na autoputubice jako jako teskoedit- da li se zna cena ulaznica, na sajtu prebace ovde i nema podatakai.....jel se placa parking arene? :D

Edited by InvisibleLight
Link to comment
juče bila 200, za sutra su najavili 150
:thumbup: daj 10 koma jel se placa parking?ovo je finale pre finalaako prodjemo dizemo bar broncucenim sanse 70:30 za norvezanke ali..
Link to comment
Već devet penala za Koreju, naše ni jedan :isuse:
sad ću ja malo da teram kontru, al jbg... čitav prenos sam imao neki osećaj mučnine. komentator je konstantno nešto kukao i kmečao, a prenos su naši sekli onako kako nama oni misle da odgovara. uzmimo poređenje sa utakmicom Danska - C.Gora gde je uredno nekoliko puta vraćan usporeni snimak sa prikazanim satom kako bi se vidilo/utvrdilo da lopta nije završila u golu pre isteka vremena, sinoć to nijednom nije rađeno za gol Erićke iako je situacija bila možda i identična. Korejanac se buni zbog lasera kojim su neki navijači bolidi prilikom sedmeraca ometali njihove igračice, a u prenosu su menjali kadar čim bi se pojavio laser. kukanje na sedmerce je potpuno bezveze, jer sem možda u jednom slučaju gde je moglo probijanje da se svira svi ostali sedmerci mislim da su bili čisti. plus što su uglavnom dolazili od igre na pivotu kojom su nas Korejanke terorisale. sve na pivota je prolazilo a ova bi posle ili uguravala naše u 6, pa onda ili šut ili faul za penal. činjenica da smo slabo branili centar možda dolazi i od toga da nismo mogli da skupljamo zbog njihovih krila koja su imala odlične procente realizacije. naše teško da su mogle da dobijaju sedmerce kad nam se igra zasnivala na paljbi sa 9m. al sve to naš komentator nije shvatao nego je udarao na kuknjavu. u napadu sam imao utisak da opet gledam Jovanovića i Peruničića ovaj put zarobljene u telima Lekićke odnosno Damnjanovićke. Lekićka je boginja :Hail: vuče po tri metra s dve Korejanke na vratu i zakiva, al to prosto ne može da odvede do medalje, to nadanje da će ona sve sama. bilo mi je tužno kako opet ništa ne igramo ni na pivota ni na krila, i kako pojma nismo imali šta da radimo na duboku odbranu koju su Korejanke postavile zadnjih 10ak minuta (komentator je znao šta da radi - da kuka na agresivnost Korejanki). ipak, i pored "loše" igre smo imali čistu situaciju do pred kraj, nesrećne prečku i stativu u zadnjim napadima... da ne bude da samo hejtujem - svaka čast devojkama na borbi, na rezultatu do sada... protiv Norveške imamo minimalne šanse najviše zbog njihovog kvaliteta, možda nešto na domaćinsko ludilo, na odbranu koju igramo korektno pa ako nas još puste malo domaćinski da krljamo, golman Tomašević izgleda ima dobro prvenstvo, Lekić :Hail: u napadu ako uđe u seriju... (utakmice u grupi maltene nisam gledao, pa zato komentar zasnivam samo na utakmicama 1/8 finala)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...