Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

Izabrana je i najbolja ekipa ovog prvenstva, Sanja i Andrea u idealnm timu??? :)Golman: Katrine Lunde Haraldsen (Norveska)Levo krilo: Polina Kuznetcova (Rusija)Levi bek: Sanja Damnjanovic (Srbija)Srednji bek: Andrea Lekic (Srbija)Pivot: Heidi Løke (Norveska)Desni bek: Katarina Bulatovic (Crna Gora)Desno krilo: Jovanka Radicevic (Crna Gora)Najbolji strelac: Katarina Bulatovic (Crna Gora - 48 mål)*Najbolji obrambeni: Anja Althaus (Nemacka)MVP: Anja Edin (Norveska)

Link to comment

nikad nisam video ovakav gol u ovako vaznom trenutku. poserem se u usta onima koji sklapaju tim prvenstva pre finala, pa npr. nema knezevic

Edited by JohnnyD
Link to comment

djes invizible :)evo gledam tekmu, bas mi je nesto stalo da cure pobijede. bez obzira na dubinu moje nezainteresovanosti za zensko pitanje, moram da priznam da bi mi bio gust da one naprave najveci cg sportski uspijeh.

Link to comment

najveca mi je provala sto je hajdi loke javno raskiinula sa madjarskim trenerom prekjuce :lol:a u trac novinama bio kako je ostavio zenu i dete zbog 17god mladje igracice :Dmorgana, nije to zensko pitanje nego sportskobilo bi super ,veliki uspeh!!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...