Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

I treba ključ 32. Ili veći francuski.
27 je tačna veličina ključa za maticu koja se šrafi na bocu, zdipljen ko zna odakle pre tridesetak godina :)
Link to comment
ja to sam radim :(iskulirajte, nema lakse stvari, imas da zasrafis 1 sraf u 1 otvor i kraj price.
ali mi nije zakaceno crevo za plocu, a nemam veliki francuski kljuc, kljuceve broj 27 i 32, ni bilo kakav drugi alat, i nikad nisam ni videla kako se to radi, ne bih bas da dizem zgradu u vazduh. dakle, ovo je prvi put da mi plin ulazi u dom, mozda bolje da platim.
Link to comment
ali mi nije zakaceno crevo za plocu, a nemam veliki francuski kljuc, kljuceve broj 27 i 32, ni bilo kakav drugi alat, i nikad nisam ni videla kako se to radi, ne bih bas da dizem zgradu u vazduh. dakle, ovo je prvi put da mi plin ulazi u dom, mozda bolje da platim.
ovaj meni donosiMy link
Link to comment

ok, onda zovi majstora da ti zakaci crevo za plocu. mislim da je oko tisucu dinara dolazak, rel skoro sam i ja pazario nov plinski, bez creva, kako ga vec prodaju, i nisam zeleo da sam to radim. taman uzmi flajku pre toga, kako bi dasa mogao da proveri da je sve dobro uradio. jebes onda prodavca flajki, treba ti majstor za sporet.postavljanje same ploce je bulja, taj slobodan kraj creva ces usrafiti u flajku, i to je to.namestiti crevo je pak malo pipavije, iako ce verovatno da ga zagreje kako bi se rasirilo, pa da ga natakne.no sva je sansa da ce morati jos stosta da podesi na sporetu, ovi novi su ko da ih orangutani sastavljaju.

Link to comment
ok, onda zovi majstora da ti zakaci crevo za plocu. mislim da je oko tisucu dinara dolazak, rel skoro sam i ja pazario nov plinski, bez creva, kako ga vec prodaju, i nisam zeleo da sam to radim. taman uzmi flajku pre toga, kako bi dasa mogao da proveri da je sve dobro uradio. jebes onda prodavca flajki, treba ti majstor za sporet.
dobila ja crevo, nego ga ovi sto su ugradjivali sporet nisu natakli. dakle, kakav mi majstor treba, je l domar?
Link to comment
dobila ja crevo, nego ga ovi sto su ugradjivali sporet nisu natakli. dakle, kakav mi majstor treba, je l domar?
pa da je zgodan, svakako.di si kupila? ja jedva nasao na 1 mestu, i to bez creva.vidi tu garanciju sto si dobila i trazi da ti posalju lika da uturi crevo.
Link to comment
di si kupila? ja jedva nasao na 1 mestu, i to bez creva.
u tehnomaniji, isto sam jedva nasla, kupila jedan od dva ponudjena. mislim da je to crevo za plin, mada svasta su mi instalirali, moguce da je crevo od neceg drugog (sto me sad tera da razmisljam na kojem mi uredjaju nedostaje crevo i sta ce se desiti kad ga ukljucim bez creva :unsure:)edit. da je majstor zgodan je naravno najvazniji kriterijum. Edited by cmrlj
Link to comment

Crevo treba od jake, tvrde gume da bude. Onaj što ti donosi bocu, će ti namontirati to za dž, kod mene uvek tako radi. Sad smo menjali šporet pa je stavio i proverio.

Link to comment

ma nije problem u besplatnom montiranju, u dzezvu vode pa zagrejati, i nataci. nego moj sporet je imao jos sijaset stvati za zameniti. iako je bio nov.jako ih lose prave u poslednje vreme. valja prvo dobro pregledati celu skalameriju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

nisam dobila crevo, a i moja bojazan za visak creva nije neosnovan. okej, sta mi treba da dokupim da zakacim taj sporet i ima li ko sacmaru na pozajmicu, imam nesto s majstorima da popricam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...