Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

najex-patovski ti je bestseler, klasican mejnstrim, udzbenika ponesto, vise ridera, non-fiction isto dosta mejnstrimaski, cene kao i u svakoj evropskoj knjizari, moze i da se naruci pa da te ceka, ima i dvdjeva. prednost sto radi i nedeljom.u ulici koja sece ovu, uvek zaboravim da li je zrinji ili aranji janos, imas ceu knjizaru, odlican izbor, predivne knjige, ali je uzasno skupa, a tete koje rade su onako, hoh, da se pretvoris u misa dok im se obracas.zato kad udjes u redbusbookstore(gerloczy & semmelweis ut 14, metro astoria, radi od 11-6, subotom 10-2) hipik da se ponovo rodi, kao i kod, kako mu samo ime kaze, treehugger dan's (csengery u 48, VI).bookstation, katona joszef ut, 13 (10-19), gore su nove knjige, udzbenici jezicki, ali u podrumu raj second-handtrebalo bi da jos postoji i jedna dosta pristojna knjizara uz dunav, ali nisam stigla do nje kad sam poslednji put bila u pesti, pa nemam pri ruci adresu.
Hvala lubo, odličan opis, proverićemo sve što može. Već sam nazvao sve koje sam mogao i bestsellers i bookstation su mi prve opcije. Redbus i Treehugger imaju neku frku sa telefonima, isključeni su. Na CEU mi se javila neka cica koja čim je čula engleski prekinula vezu, a posle toga su ili zauzeti ili puštaju telefon da zvoni u beskraj. Paćenici. Proverićemo i Redbus i treehugger, moguće je da će među polovnim knjigama biti još zanimljivih ...
Link to comment

za matorije poznavaoce domace muzike: Hit Meseca negde krajem osamdesetih, rekao bih '88. Tad cuo i nikad vise, a nikako ne mogu da se setim kako se zvao bend.Refren ide nekako ovako: "poslasticari ne prave vise slatke torte i kremoveni odzacari ne nose vise srecu,odnela si sve.Sibice palim, a zuti prsti govore mi ne,zbog tebe starim...Kad prodje ova pesma,moram da nazovem te..."od guglanja nema pomoci, pokusao sve.

Link to comment
Hvala retronaut. Ovaj forum je cudo. Preksutra odoh kod Dzambasova da se shisham, a i da vidim ima li tih cipela u Milesevskoj.
ajd javi ako nadjes cipele
Link to comment
ajd javi ako nadjes cipele
papovče, ja sam za tebe bila pripremala foto reportažu kad si u maju postavio pitanje na obući jer sam u isto vreme tražila spenserice... posle je otoplilo ba sam odustala od kupavine, al pošto ti nisi evo izveštaja:ovo je radnja preko puta beograđanke u pasažu, svaki dan prolazim i dalje stoje u izlogu malo uvučenom na ulazu u pasaž. 5 i po hiljada.7544548126_c64d9d97c8.jpg7544542630_233c1d23df.jpgdalje, u istoj ulici samo preko puta, kod privatnika, opet u pasažu, ali ima mali izlog na ulicu, samo što ih je mnogo ušpicastio, mislim da su jeftinije, između 3 i 4 hiljade7544607280_2f92d37b6d.jpgi posle toga, 5 minuta dalje, u podzemnom prolazu na terazijama, mislim da je obuća beograd ili tako nešto, oko 5 hiljada7544611612_e5106b6196.jpg7544640200_2d37598d4f.jpgto ti je sve na 10 minuta hoda jedno od drugog. ako nešto nisam dobro objasnila, reci pa ću da se preslišam :D
Link to comment
:Hail: :Hail: :Hail: , hvala ti punotrebalo bi uskoro da dodjem u bg, pa da se ne lomatam uludo
ma taman posla...obratila sam pažnju, prva radnja se zove new shoe store i ulaz se nalazi kod stabla br. 62a druga prodavnica posle fastfuda 'solunac', ulaz između stabla 506 i 505u ulici kralja milana svako stablo ima broj na kartončiću, napisan rukom i zakačen čiodom. zgrade nisu tako uredno obeležene :D
Link to comment
Mene ovi kupili za ceo život. Baja je skinuo spoljnu jedinicu sa mesta na kome bi se profi planinari ukakili, bez da išta dodatno naplati. Zovem ih redovno da čiste i dopunjavaju i OK su. Mada je to prilično poskupelo u poslednje vreme.
hvala! dolaze momci danas, deluju dosta ozbiljno
Link to comment

Jel zna neko gde sve mogu da se nabave muski sheshiri u Bg?Trazi se nesto ovakvo:

black-hat.jpg

Treba mi da se zenim u njemu, po julskoj vrucini. Dakle, prevashodno za sat-dva parade i slikanja, ne mora vrh kvalitet, ali da bude tanak i lep.Probao sam sledeca mesta:

  • Dve radnje u Balkanskoj (Rade i Boshko, valjda)
  • Jednu u Prizrenskoj (Luka)
  • Radnju u Zmaj Jovinoj u Zemunu
  • Usce i Delta City

Ove zanatske imaju ili slamnate ili debele zimske, a po TC-ovima jedino u NewYorker-u nesto polu-prihvatljivo.Spao sam na to da za vikend idem kod kineza, pa ako neko zna gde jos ima, bio bih zahvalan.

Link to comment

E hebiga, kupila je drugarica prošle godine u briselu nešto slično samo žensko za par eura, prilično fin... U nas, ako te šeširdžije nemaju, ko će imati. Mada kinezi možda iznenade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...