Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

mas' sam poslala zliglijevoj kevi, kad joj ovaj već ne da para za zejtin, a od konfi performansa odustala, delovalo ko suviše jednostavno. bilo je mnogo pametnije da se na temperaturi od 40 stepeni dva dana do 3 ujutro drkam oko rerne i sve 4 ringle u čast svog roždestva.

Link to comment

Mislio sam da će kao performans biti neki grčko-rimski rvački fajt dve ribe u nekom praznom bazenčiću - jedna namazana guščijom, a druga pačijom mašću. Pa ona koja pobedi povlači stejkove po svom telu i baca ih na roštilj.Tako muškarci zamišljaju partyje povodom ženskih rođendana.

Link to comment

joj :lol: pokušala sam to da zamislim u svetlu činjenice da su mi na 'partiju' bile baba, mama i tetka + ja te da je prosek bio ukupno 300 godina. nije lep mentalni prizor.

Link to comment
joj :lol: pokušala sam to da zamislim u svetlu činjenice da su mi na 'partiju' bile baba, mama i tetka + ja te da je prosek bio ukupno 300 godina. nije lep mentalni prizor.
Pitaj Glintića.

Iznajme se tako devojke preko infostuda, vi ste valjda publika.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
:) ne moogu to, stvarno.resila sam da nastavim normalno i da samo nosim pepper spray u ruci kad se nocu sama vracam od nekud, a ostalo ce biti samo soft measures u smislu da necu da se zavlacim po budzacima, da cu da zatvaram ulazna vrata iza sebe i slicno.inace, lako sklizne covek u paranoju. dok me drzao taj aftershock osecaj ranjivosti tokom naredna dva dana, da sam pocela da se mrakachim verovatno bih se na sve strecala. jos sam sad otisla bila u beograd na svega dva dana, ali trebalo mi je da presecem glupavu nedelju. sad sam skroz kul u glavi.
Nisam hteo pre da upadam u pricu, ako si vec uzela peper sprej, vodi racuna ako ikada dodjes u situaciju da ga koristis.Koristi ga na za tebe bezbednoj udaljenosti (npr skroz ispruzena ruka), kada prskas zadrzi dah i nakon prskanja korak-dva nazad.Jednostavno razmisljaj da ti nikako ne odgovara da dodjes u kontakt s njim.
Link to comment

yep. habanero ima oko 200.000 skovila. najljuca paprika na svetu ima oko 800.000 skovila. peper sprej ima 2.000.000 skovila.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
yep. habanero ima oko 200.000 skovila. najljuca paprika na svetu ima oko 800.000 skovila. peper sprej ima 2.000.000 skovila.
jbt, odakle vadis ovakve informacije :mellow: verujem da nisi guglao i da si i pre ovo price znao sta je skovil.
Link to comment
jbt, odakle vadis ovakve informacije :mellow: verujem da nisi guglao i da si i pre ovo price znao sta je skovil.
izguglao sam za peper sprej, razumem se u paprike (mislim na Kotanyi bocicama pise okvirni broj skovila, ako kuvas ljuto naucis te stvari) ali ne u sprejeve, znam samo da je ljuci od najljuce paprike i da zato moze da bude jako neprijatan i opasan za korisnika. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
izguglao sam za peper sprej, razumem se u paprike ali ne u sprejeve, znam samo da je ljuci od najljuce paprike i da zato moze da bude jako neprijatan i opasan za korisnika.
moja maceha u svajcarskoj bila sa kolegenicom koja je indijka do neke indijske radnje i tamo kupila neku njihovu papriku. bila je upozorena da je paprika izuzetno ljuta ali upozorenje nije ozbiljno shvatila pa je lagano pokusala da ispece celu papriku na sporetu. cale kaze da je to gore od suzavca, niisu smelli da ulaze u stan sve dok se nisu uverili da im zivot nije ugrozen.
Link to comment
moja maceha u svajcarskoj bila sa kolegenicom koja je indijka do neke indijske radnje i tamo kupila neku njihovu papriku. bila je upozorena da je paprika izuzetno ljuta ali upozorenje nije ozbiljno shvatila pa je lagano pokusala da ispece celu papriku na sporetu. cale kaze da je to gore od suzavca, niisu smelli da ulaze u stan sve dok se nisu uverili da im zivot nije ugrozen.
pocetku je smesno ali...
Link to comment

:lol:Bio je onaj neki lik iz Hrvatske na Youtube-u, koji je pojeo neku koja je toliko ljuta, da je navodno zabranjena. Taj deo mi je zvucao kao bullshit, no njegova reakcija je priceless.Komsija je pre par nedelja rostiljao. Neki ortak mu stalno priprema neke sosove i raznorazne specijalitete, pa ja kao da probam i on mi kaze: svi su ljuti, ali ovaj nehumano. Nije znao koliko je u skovilima, ali ga je upadljivo bilo najvise preostalo. I ja kao necu, medjutim nakon par piva zakljucim da se jednom zivi i uzmem nekakav cips, umocim, on vec poceo da se smeje i kaze otprilike: "malko si preterao". Zagrizem i tri sekunde kasnije nalivam pivo, jer je osecaj bio recimo ekvivalentan velikoj kolicini wasabija, od kojih mi se ne raspada nos ili mi se place, vec przi u ustima. Narednih 15 minuta sam imao osecaj da imam opekotine u ustima.

Link to comment
:lol:Bio je onaj neki lik iz Hrvatske na Youtube-u, koji je pojeo neku koja je toliko ljuta, da je navodno zabranjena. Taj deo mi je zvucao kao bullshit, no njegova reakcija je priceless.Komsija je pre par nedelja rostiljao. Neki ortak mu stalno priprema neke sosove i raznorazne specijalitete, pa ja kao da probam i on mi kaze: svi su ljuti, ali ovaj nehumano. Nije znao koliko je u skovilima, ali ga je upadljivo bilo najvise preostalo. I ja kao necu, medjutim nakon par piva zakljucim da se jednom zivi i uzmem nekakav cips, umocim, on vec poceo da se smeje i kaze otprilike: "malko si preterao". Zagrizem i tri sekunde kasnije nalivam pivo, jer je osecaj bio recimo ekvivalentan velikoj kolicini wasabija, od kojih mi se ne raspada nos ili mi se place, vec przi u ustima. Narednih 15 minuta sam imao osecaj da imam opekotine u ustima.
Pre par godina, kada sam poceo da jedem paprike, uzmem jednu normalnu zutu, mesnatu bacim u tiganj isprzim i onako ozbiljan komad zagrizem. :mellow: Otekle mi usne, jezik, grlo... I onda jos protrljam oko ne razmisljajuci da sam pre toga prckao s tim otrovom...Sigurno mi je trebalo jedno dva sata da se oporavim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...