Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Jedan veliki off-topic, ali moram ovde da stavim. Tek sam pre par dana saznao za nesto sto se zove Antikythera mechanism.NAMA_Machine_dMetalni zupcanik, slozene konstrukcije za koji nagadjaju da je bio namenjem astroloskim proracunima, koji se originalno sastojao iz vise delova nalik casovniku. Otkriven u moru pored grckog ostrva po kome je dobio ime. Procena nastanka: 100-150 godina p.n.e. A takav materijal i konstrukcija ce se pojaviti u slicnom obliku tek u 18. veku. Da nije istina, pomislio bi da je u pitanju savrsen tizer za poslednju sezonu Lost-a. Samo da mu negde nadju ugravirano: Dharma. ^_^ on:Imam samo 15 tacnih od 23 pitanja na prvom testu LU. Pfff.

Link to comment

Dok sam bio na odmoru, isao sam na jedan od onih Lost tour (traje 8 sati).Toplo preporucujem, vidi se dosta lokacija a i obidje se Oahu ostrvo.Postavicu par slika.Jedan od prvih kadrova (Jack nakon trcanja kroz dzunglu) je snimljen ovde:p7280197.jpg

Link to comment

jao, super! blago tebi. ako imash josh slika, slobodno postavljaj! jel ima stvarno crnog dima, chudno obuchenih ljudi koji otimaju djecu? jesi bio do dzejkobove kolibe? :D

Imam samo 15 tacnih od 23 pitanja na prvom testu LU. Pfff.
21/23 -_-
Link to comment
jao, super! blago tebi. ako imash josh slika, slobodno postavljaj! jel ima stvarno crnog dima, chudno obuchenih ljudi koji otimaju djecu? jesi bio do dzejkobove kolibe? :D
stvarno je bilo super, postavicu jos.Video sam crni dim :) Na zalost, bio je poveci pozar na putu ka "North Beaches"
Link to comment
21/23 -_-
Ja sam odgovarao maksimalno brzo, ushicen svaki put kad mi stiklira zelenim odgovor, misleci da to znaci da je tacan. :lol: Tek pred kraj, kada sam par odgovora bas nagadjao, shvatim da samo oznacava sta sam "zaokruzio". ^_^@mrdja :Hail: Edited by Takeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...