Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Prosao i cuveni Comic-Con u San Dijegu, gde poslednjih nekoliko godina autori i glumci iz Losta redovno imaju panele na kojima draze fanove sa detaljima iz sledece sezone. Koliko sam shvatio, na brzinu pregledajuci neke od histericnih izvestaja, pojavili su se Dejmon i Karlton plus par glumaca, na samom kraju je misteriozno, bez reci, izasao i Dominik Monahan (Carli). Karlton je rekao, ako je pretprosla sezona bila "flash-forward", prosla "time travel", u poslednjoj ce u fokusu biti nesto sasvim novo. Pojavice se likovi koji nisu bili u seriji od prve sezone... dosta Ricarda i ocigledno povratak Carlija... Bice i Faradej. Ispustali razne kratke filmove, kao onaj gore, najavili Lost University, i to je to.

Link to comment
Pravac me zabrinjava, ali je 80's touch "dokumentarca" odradjen fenomenalno. :Hail:
Lepo su me nasmejali, duhovito smisljeno.Sada je tek jul, do januara moraju necim da nam drze paznju.
Link to comment
Lepo su me nasmejali, duhovito smisljeno.Sada je tek jul, do januara moraju necim da nam drze paznju.
Da, da...sjajno su smislili video. Pojavljivace se novi svakog meseca (po datumima koji lice na Dharma brojeve).Valjda ce taj Lost University biti glavna zanimacija, plus poneki nenajavljeni video, kao ovaj:Hurley je srecan nakon dobitka na lutriji, vratio se iz Australije. Oceanic proslavlja 30 godina bez ijedne avionske nesrece. -_- Edited by Takeshi
Link to comment

Smislice nesta Darlton™ dvojac... da odrzi tenziju da Januara. Nego, zna li neko koliko ce J.J biti ukljucen u zadnju sezonu? I jos nesto. Kad izlazi (ako vec nije izasao) DVD 5. sezone?

Link to comment

ima na jucubu chitav darltonov performans na comic-conu. bilo je zabavno, kao jedan od postavljaca pitanja iz publike se pojavio i jorge garcia [hurley] i pitao darltona - sta je sa inhalatorima iz prve sezone :D [ono kad je sayid muchio sawyera jer su mislili da je on ukrao inhalatore, kad je shannon imala 1 krizu, pa se ispostavilo da nisu kod sawyera].pojavili se i glumci koji igraju bena, sawyera, richarda i charlija. rekli su da ce se mnogi koje nismo vidjeli odavno pojavljivati u 6. sezoni, da ce tu biti i juliette. dharma nece biti toliko u centru paznje. itd.ko ce docekati januar... moracu uskoro josh jednom sve ispocetka :)

Link to comment
Hurley je srecan nakon dobitka na lutriji, vratio se iz Australije. Oceanic proslavlja 30 godina bez ijedne avionske nesrece. -_-
Ne mogu da se otmem utisku da nas pripremaju za kraj u stilu "ništa se nije dogodilo, avion je sleteo u Los Angeles, Kate je sprovedena u apsanu, Claire je dala dete na usvajanje, Lok je i dalje paralizovan, Adersi neometano žive na Ostrvu,Mr.Vidmor bezuspešno pokušava da isto pronađe itd, itd...." <_<
Link to comment

sumnjam, jer ne vjerujem da bi tako nesto sugerisali pred kraj ove sezone, da je to zaista 'rjesenje' priche. mislim, bice nesto, chim cemo u sledecoj gledati neke likove koje nismo vidjeli od prve sezone, ili kako vec rekoshe, ali nema sanse da ispadne sve ok, svi u avionu a ovo sve na ostrvu kao san, ili whatever. to bi doduse bilo pomalo u donniedarkovskom stilu, ali iskreno sumnjam.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Ne mogu da se otmem utisku da nas pripremaju za kraj u stilu "ništa se nije dogodilo, avion je sleteo u Los Angeles, Kate je sprovedena u apsanu, Claire je dala dete na usvajanje, Lok je i dalje paralizovan, Adersi neometano žive na Ostrvu,Mr.Vidmor bezuspešno pokušava da isto pronađe itd, itd...." <_<
Ovo se i meni provlači kroz glavu još od III sezone.A i šta bi još moglo da se desi? Neki buđavi svi-su-rešili-svoje-probleme-i-živeli-su-srećno-do-kraja-života kraj ili da ostrvo, Amerika i cela Zemlja odu u krasni Q.Baš bih voleo da mi prirede 1 iznenađenje. Edited by ion
Link to comment
Ne mogu da se otmem utisku da nas pripremaju za kraj u stilu "ništa se nije dogodilo, avion je sleteo u Los Angeles, Kate je sprovedena u apsanu, Claire je dala dete na usvajanje, Lok je i dalje paralizovan, Adersi neometano žive na Ostrvu,Mr.Vidmor bezuspešno pokušava da isto pronađe itd, itd...." <_<
nema šanse, to bi bilo too lame.ja očekujem spektakl :)
Link to comment
  • 3 weeks later...

dok vi odmarate, ja sam poceo sa postepenim obnavljanjem gradiva [prva sezona privedena kraju]. to samo da se pohvalim, da dokazem kako sam pravi fun.more importantly, novi likovi u sledecoj sezoni:News comes that 'Deadwood'’s [& wristcutters, me and you and everyone we know...] John Hawkes had been tapped to play Lennon, the “scruffy, edgy, charismatic spokesperson/translator for the president of a foreign corporation.” in the sixth and final season of ABC's 'Lost'.Also in Lost casting news. Super-famous Japanese actor Hiroyuki Sanada, best known stateside for his roles in The Last Samurai and Rush Hour 3, will also be joining the final season, sources confirm however his role within the series has not yet been announced.

Link to comment
  • 4 weeks later...

jos nedelju dana do pocetka skole. treba izracunati kad je vreme da se pocne sa retrospektivom, prosle godine sam uspela da ubodem dan pauze samo.dvd izlazi tek 8. decembra, barabe.Vodecha iranska distributerska kucha "Silver skrin" otkupila je tri prve sezone popularne americcke televizijske serije "Izgubljeni", koja je vech postala veoma popularna na crnom iranskom DVD trzzistu, pisse britanski list "Gardijan". "Silver skrin" je angazzovao iranske glumce koji che sinhronizovati 15 epizoda serije o ljudima koji su prezziveli pad aviona i nalaze se zarobljeni na jednom ostrvu. Distributerska kucha je poccela i pregovore o emitovanju "Izgubljenih" na drzzavnoj televiziji "IRIB". Serija che biti pazzljivo cenzurisana kako bi iz nje bile izbaccene neislamske scene oskudno odevenih glumica i fizicckog kontakta izmedju zzena i musskaraca. Occekuje se da che iransko Ministarstvo kulturnog i islamskog usmeravanja, koje odluccuje koji filmovi i serije mogu da se emituju na televiziji, dozvoliti prikazivanje "Izgubljenih", pisse "Gardijan". "Silver skrin" je odluccio da otkupi popularnu americcku seriju posle prave pomame skidanja sa Interneta i diskusija na iranskim veb sajtovima. I druge americcke serije, kao ssto su "24", "Bekstvo iz zatvora" i "Occajne domachice", dozzivele su ogroman uspeh na iranskom crnom trzzisstu, ali nijedna nije zvaniccno odobrena. Davanje dozvole za distribuciju i prikazivanje "Izgubljenih" moglo bi da oznacci promenu politike, buduchi da su iranski zvaniccnici ranije kritikovali ovu seriju i upozoravali medije da je ne reklamiraju, ocenjuje "Gardijan". Nedavno smenjeni ministar kulturnog i islamskog usmeravanja Muhamed Husein Safar-Harandi kritikovao je "Izgubljene" zbog toga ssto su u njima navodno sadrzzani cionisticcki pojmovi. Medjutim ostali zvaniccnici su tvrdili da je serija pogodna za iransku publiku zato ssto se bavi "istoccnjacckim" temama. "Atmosfera u ovoj seriji je bliska iranskim gledaocima zbog nasse klasiccne literature. Gledaoci sa Istoka mogu bolje da je shvate i sigurno bi im se svidela. A zbog toga ssto se bavi temom religije, 90 odsto serije mozze da se prikazze bez cenzure", kazze televizijski i filmski kriticcar Saed Gotbizadeh. Interesantno je da je popularnost "Izgubljenih" vech podstakla planove za snimanje iranskog rimejka.

Link to comment

Meni je potpuno OK što je Emerson dobio Emi za ulogu Bena, međutim, više bih volela da ju je dobio posle 3. sezone, koja je bila potpuno njegova, a ne sada posle 5. sezone koja se baš nije proslavila kako ni sa jedim likom, tako ni sadržajem.

Edited by Arkadija
Link to comment
Meni je potpuno OK što je Emerson dobio Emi za ulogu Bena, međutim, više bih volela da ju je dobio posle 3. sezone, koja je bila potpuno njegova, a ne sada posle 5. sezone koja se baš nije proslavila kako ni sa jedim likom, tako ni sadržajem.
To mu dođe nešto kao kada je Martin Scorsese dobio Oskara za The Departed umesto za Goodfellas ili neki drugi :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...