Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

amy se u zadnjoj epizodi porodila uz pomoc carskog reza aka caesarian - mozda bi to mogao biti hint da je njeno mladunche ovaj novi lik chije je ime caesar?

Link to comment
amy se u zadnjoj epizodi porodila uz pomoc carskog reza aka caesarian - mozda bi to mogao biti hint da je njeno mladunche ovaj novi lik chije je ime caesar?
Wrong!Sin se zove ETHAN!Prtz!Click here, ako smeš!
Link to comment
Wrong!Sin se zove ETHAN!
hah, didn's see that one coming. nije li ethan stariji od tih 30 godina? meni je svakako djelovao, no dobro.odlicna epizoda. super mi je scena na kraju, kad sawyer drzi lekciju jacku :)da, ipak JESU sletili na pistu koju su gradili kate i sawuer! Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Super epizoda Videli smo pistu , ko je beba ,Radzinskog...

Jel neko primetio osobu iza Sun kad joj Kristijan pokazuje fotku,vidi se duga kosa.Kler?

Link to comment

Odlična epizoda, možda najbolja od početka ove sezone.Videli smo svašta,

i maketu Swan station (znači sagrađena je znatno kasnije), i pistu na drugom ostrvu (tri put ura za Kejt i Sojera), i malog Bena,i velikog Bena kome je ruka zacelila za pola sata, i Kristijana , meni se čini da sam iza Kristijana videla pramičke crnog dima, i Radzinskog.

I sve ovo je bilo, baš onako, pravi Lost.

Link to comment

Na polovini epizode, kada Sawyer vozi ono troje do Dharminih baraka, na Jackovo pitanje da li je Faraday tu odgovara: "Više nije."šta li se dogodilo sa Faradayem?Kada su 1974. prvi put ušli u kamp Dharma Inicijative, Faraday je video malu Charlotte i bao u bedak.A Charlotte je pred svoju smrt rekla da joj je, dok je kao mala živela tu na ostrvu, neki ludak rekao da ode i da se ne vraća na ostrvo i da misli da je ta osoba bio Faraday.Da li je Faraday prebegao među "Others/Hostile"?U prvoj epizodi pete sezone videli smo ga kako se sudara sa dr Changom tokom kopanja tunela ispod "Orhideje", a u ovoj Radzinsky pravi maketu unutrašnjosti "Labuda" ("Swan") sa kupolastom prostorijom gde su u drugoj sezoni na svakih 108 minuta pritiskali "4, 8, 15, 16, 23, 42"(*).Da li to znači da je "Orhideja" sagrađena mnogo pre "Labuda"?Uzmimo u obzir da je na početku S05E01 dr Chang pustio ploču "Shotgun Willie" od Willie Nelsona koja je objavljena 1973. a "Orhideja" je već bila u toku gradnje, dok Radzinsky pravi maketu "Labuda" 1977.Da li je Faraday odgovoran za "incident" o kojem je dr Chang govorio u orijentacionom videu za "Labuda", na čijem kraju stoji godina proizvodnje "1980"?A ima još nešto:Jula 2008. na Comic-Con-u pušten je teaser, a mnogi misle da je osoba koja je snimala video bio Faraday lično.Izgleda da će se u budućim epizodama mnogi događaji vrteti oko Faradaya.Jedva čekam sledeću!(*) 4 + 8 + 15 + 16 + 23 + 42 = 108.Mislite o tome...

Link to comment

sawyer je rekao da faraday vishe nije tu, ali moguce da je mislio da je faraday poludio, da vishe nije tu mentalno. jer i charlotte je pomenula da joj je neki 'crazy man' rekao da ne ide sa ostrva.sledeca epizoda se zove ''he's our you'', a onda posle nje ''whatever happened, happened'' - ta je, pretposavljam, faradayocentrichna.inace, promo za sledecu me uznemirio.da, u sceni kada shepherd dr christian pokazuje sun i lapidusu onu fotku huga i ekipe, iza sun se vidi neka zenska osoba, possibly claire, ali nije dovoljno jasno.

Link to comment

Moram da priznam da me izrazito nervira ovo novo sitno seckanje prica/price. U sledecoj cemo videti kako je Lok oziveo, pa u onoj tamo sta je Ben radio u avionu itd.Inace... odlicna epizoda. :lol:

Link to comment

Ljudi , dajte teorije zasto Sun nije sa ostalima u '77-oj.Ja mislim da je ona beba sa pocetka sezone , tako da je ona vec tamo.Ili ima neke veze sa tim sto je Lok obecao Jinu da je nece povesti nazad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...